Deuter Trail PRO 31 SL női túrahátizsák, fekete
Kód: SURDUTTPO0294
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Deuter Trail PRO 31 SL női túrahátizsák, fekete| Zárás típusa | Húzózsinór, Csatos zár, Cipzár |
| Külső zsebek | Oldalsó zseb, Zsebes derékrész, Elülső zseb |
| Fő termék színe | Fekete |
| Cipzáras zsebek | Igen |
| Belső tárolótok | Igen |
| Maximális felhasználó magassága | 178 cm |
| Mellkasi öv | Igen |
| Minimális felhasználó magassága | 158 cm |
| Színezés | Egyszínű |
| Ajánlott nem | Nő |
| Mélység | 190 mm |
| Súly | 1,43 kg |
| Hossz | 590 mm |
| Kötet | 31 liter |
| Szélesség | 300 mm |
| Esővédelem | Igen |
| Figyelmeztetés | Ne terheld túl a hátizsákot, hogy elkerüld a hátsérüléseket. Rendszeresen ellenőrizd a hátizsák állapotát, különösen a varrásokat és a pántokat, hogy biztosítsd a tartósságát és a biztonságos használatát. |
| Anyag | Újrahasznosított anyag |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bags, backpacks, organizers |
|---|---|
| Súly: | 1.454 kg |
| EAN vonalkód: | 4046051171883 |
| Zárás típusa: | Húzózsinór, Csattal zárható, Cipzár |
| Külső zsebek: | Oldalsó zseb, Zsebes derékpánt, Elülső zseb |
| Fő termék színe: | Fekete |
| Cipzáras zsebek: | Igen |
| Belső tárolótok: | Igen |
| Maximális felhasználó magassága: | 178 cm |
| Mellkasi öv: | Igen |
| Minimális felhasználó magassága: | 158 cm |
| Színezés: | Egyszínű |
| Ajánlott nem: | Nő |
| Mélység: | 190 mm |
| Súly: | 1,43 kg |
| Hossz: | 590 mm |
| Kötet: | 31 liter |
| Szélesség: | 300 mm |
| Esővédelem: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Ne terhelje túl a hátizsákját, hogy elkerülje a hátfájást., Rendszeresen ellenőrizze hátizsákja állapotát, különösen a varrásokat és a pántokat, hogy biztosítsa tartósságát és biztonságos használatát. |
| Anyag: | Újrahasznosított anyag |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

