Deuter Kid Comfort Pro gyerek hátizsák poliamid kék
Kód: DIODUTNOS0004
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Deuter Kid Comfort Pro gyerek hátizsák poliamid kék| Ajánlott nem | Fiú/lány |
| Fogantyúk | Igen |
| Külső zsebek | Alsó zseb, Oldalsó zseb |
| Anyag | Poliamid |
| Állítható mellkasi pánt | Nem |
| Lámpaernyő | Igen |
| Állítható pántok | Igen |
| Maximális teherbírás | 22 kg |
| Lineáris sűrűség | 210 D |
| Terméktípus | Babahordozó a hátoldalon |
| Szín | Kék |
| Vízálló | Igen |
| Szélesség | 430 mm |
| Magasság | 800 mm |
| Súly | 3,55 kg |
| Mélység | 340 mm |
| Figyelmeztetés | Győződjön meg arról, hogy minden heveder megfelelően rögzítve van., Ne hagyja felügyelet nélkül gyermekét a hordozó használata közben., Első használat előtt olvassa el a használati útmutatót. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Carriers |
|---|---|
| Súly: | 2.81 kg |
| EAN vonalkód: | 4046051115559 |
| Ajánlott nem: | Fiú/lány |
| Fogantyúk: | Igen |
| Külső zsebek: | Alsó zseb, Oldalsó zseb |
| Anyag: | Poliamid |
| Állítható mellkasi pánt: | Nem |
| Lámpaernyő: | Igen |
| Állítható pántok: | Igen |
| Maximális teherbírás: | 22 kg |
| Lineáris sűrűség: | 210 D |
| Terméktípus: | Babahordozó a hátoldalon |
| Szín: | Kék |
| Vízálló: | Igen |
| Szélesség: | 430 mm |
| Magasság: | 800 mm |
| Súly: | 3,55 kg |
| Mélység: | 340 mm |
| Figyelmeztetés: | Győződjön meg arról, hogy minden heveder megfelelően rögzítve van., Ne hagyja felügyelet nélkül gyermekét a hordozó használata közben., Első használat előtt olvassa el a használati útmutatót. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

