Deuter Kid Comfort Active SL gyerek háti hordozó poliamid, farmer
Kód: DIODUTNOS0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Deuter Kid Comfort Active SL gyerek háti hordozó poliamid, farmer| Szín | Kék |
| Terméktípus | Babahordozó a hátoldalon |
| Maximális teherbírás | 24 kg |
| Anyag | Poliamid |
| Fogantyúk | Igen |
| Ajánlott nem | Fiú/lány |
| Állítható pántok | Igen |
| Vízálló | Igen |
| Magasság | 700 mm |
| Súly | 2,65 kg |
| Kötet | 12 liter |
| Szélesség | 430 mm |
| Mélység | 340 mm |
| Figyelmeztetés | Első használat előtt olvassa el a használati útmutatót. Győződjön meg arról, hogy minden heveder megfelelően rögzítve van. Ne hagyja felügyelet nélkül gyermekét a hordozó használata közben. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Carriers |
|---|---|
| Súly: | 2.85 kg |
| EAN vonalkód: | 4046051115511 |
| Szín: | Kék |
| Terméktípus: | Babahordozó a hátoldalon |
| Maximális teherbírás: | 24 kg |
| Anyag: | Poliamid |
| Fogantyúk: | Igen |
| Ajánlott nem: | Fiú/lány |
| Állítható pántok: | Igen |
| Vízálló: | Igen |
| Magasság: | 700 mm |
| Súly: | 2,65 kg |
| Kötet: | 12 liter |
| Szélesség: | 430 mm |
| Mélység: | 340 mm |
| Figyelmeztetés: | Első használat előtt olvassa el a használati útmutatót., Győződjön meg arról, hogy minden heveder megfelelően rögzítve van., Ne hagyja felügyelet nélkül gyermekét a hordozó használata közben. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

