Deuter Kid Comfort Active gyerek hátizsák poliamid zöld
Kód: DIODUTNOS0003
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Deuter Kid Comfort Active gyerek hátizsák poliamid zöld| Vízálló | Igen |
| Anyag | Poliamid |
| Terméktípus | Babahordozó a hátoldalon |
| Lineáris sűrűség | 210 D |
| Maximális teherbírás | 22 kg |
| Fogantyúk | Igen |
| Állítható pántok | Igen |
| Szín | Zöld |
| Ajánlott nem | Fiú/lány |
| Magasság | 700 mm |
| Mélység | 340 mm |
| Súly | 2,68 kg |
| Szélesség | 430 mm |
| Figyelmeztetés | Győződjön meg arról, hogy minden heveder megfelelően rögzítve van., Első használat előtt olvassa el a használati útmutatót., Ne hagyja felügyelet nélkül gyermekét a hordozó használata közben. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Carriers |
|---|---|
| Súly: | 2.87 kg |
| EAN vonalkód: | 4046051133966 |
| Vízálló: | Igen |
| Anyag: | Poliamid |
| Terméktípus: | Babahordozó a hátoldalon |
| Lineáris sűrűség: | 210 D |
| Maximális teherbírás: | 22 kg |
| Fogantyúk: | Igen |
| Állítható pántok: | Igen |
| Szín: | Zöld |
| Ajánlott nem: | Fiú/lány |
| Magasság: | 700 mm |
| Mélység: | 340 mm |
| Súly: | 2,68 kg |
| Szélesség: | 430 mm |
| Figyelmeztetés: | Győződjön meg arról, hogy minden heveder megfelelően rögzítve van., Első használat előtt olvassa el a használati útmutatót., Ne hagyja felügyelet nélkül gyermekét a hordozó használata közben. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

