Deuter elsősegélycsomag vízálló sport elsősegélycsomag
Kód: SURDUTPPO0007
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Deuter elsősegélycsomag vízálló sport elsősegélycsomag| Modell | Sport elsősegélycsomag |
| Vízálló | Igen |
| Szekrény színe | Narancs |
| Magasság | 240 mm |
| Súly | 300 g |
| Szélesség | 160 mm |
| Mélység | 100 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | First aid |
|---|---|
| Súly: | 0.342 kg |
| EAN vonalkód: | 4046051180427 |
| Modell: | Sport elsősegélycsomag |
| Vízálló: | Igen |
| Szekrény színe: | Narancs |
| Magasság: | 240 mm |
| Súly: | 300 g |
| Szélesség: | 160 mm |
| Mélység: | 100 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

