DEUTER Drypack Pro 20 Atlantic vízálló táska
Kód: SURDUTTPO0244
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
DEUTER Drypack Pro 20 Atlantic vízálló táska| Arc | Ovális |
| Szín | Kék |
| Nem tartalmaz | PFAS |
| Anyag | 420D nejlon TPU fóliával laminálva |
| Vízálló | Igen |
| Súly | 160 g |
| Magasság | 300 mm |
| Szélesség | 180 mm |
| Kapacitás | 20 liter |
| Mélység | 500 mm |
| Figyelmeztetés | Győződjön meg róla, hogy minden rögzítőelem és zár biztonságosan rögzítve van, hogy elkerülje a tartalom elvesztését., Ne terhelje túl a hátizsákot a hátsérülések elkerülése érdekében., Rendszeresen ellenőrizze a hátizsák állapotát, különösen a varrásokat és a pántokat, hogy biztosítsa tartósságát és biztonságos használatát. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bags, backpacks, organizers |
|---|---|
| Súly: | 0.18 kg |
| EAN vonalkód: | 4046051157726 |
| Arc: | Ovális |
| Szín: | Kék |
| Nem tartalmaz: | PFAS |
| Anyag: | 420D nejlon TPU fóliával laminálva |
| Vízálló: | Igen |
| Súly: | 160 g |
| Magasság: | 300 mm |
| Szélesség: | 180 mm |
| Kapacitás: | 20 liter |
| Mélység: | 500 mm |
| Figyelmeztetés: | Győződjön meg róla, hogy minden rögzítőelem és zár biztonságosan rögzítve van, hogy elkerülje a tartalom elvesztését., Ne terhelje túl a hátizsákját, hogy elkerülje a hátfájást., Rendszeresen ellenőrizze hátizsákja állapotát, különösen a varrásokat és a pántokat, hogy biztosítsa tartósságát és biztonságos használatát. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

