Deuter Belt I övtáska Ripstop kék
Kód: SURDUTTPO0033
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Deuter Belt I övtáska Ripstop kék| Anyag | Ripstop |
| Színezés | Egyszínű |
| Minőségi tulajdonos | 1 |
| Fő termék színe | Kék |
| Állítható pántok | Igen |
| Nem típusa | Egynemű |
| Zárás típusa | Cipzár |
| Magasság | 140 mm |
| Mélység | 70 mm |
| Súly | 110 g |
| Kötet | 1,5 liter |
| Szélesség | 23 mm |
| Figyelmeztetés | Rendszeresen ellenőrizze hátizsákja állapotát, különösen a varrásokat és a pántokat, hogy biztosítsa tartósságát és biztonságos használatát. Győződjön meg arról, hogy minden rögzítőelem és zár biztonságosan rögzítve van, hogy elkerülje a tartalom elvesztését. Ne terhelje túl a hátizsákot a hátsérülések elkerülése érdekében. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bags, backpacks, organizers |
|---|---|
| Súly: | 0.18 kg |
| EAN vonalkód: | 4046051117324 |
| Anyag: | Ripstop |
| Színezés: | Egyszínű |
| Minőségi tulajdonos: | 1 |
| Fő termék színe: | Kék |
| Állítható pántok: | Igen |
| Nem típusa: | Egynemű |
| Zárás típusa: | Cipzár |
| Magasság: | 140 mm |
| Mélység: | 70 mm |
| Súly: | 110 g |
| Kötet: | 1,5 liter |
| Szélesség: | 23 mm |
| Figyelmeztetés: | Rendszeresen ellenőrizze hátizsákja állapotát, különösen a varrásokat és a pántokat, hogy biztosítsa tartósságát és biztonságos használatát., Győződjön meg róla, hogy minden rögzítőelem és zár biztonságosan rögzítve van, hogy elkerülje a tartalom elvesztését., Ne terhelje túl a hátizsákját, hogy elkerülje a hátfájást. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

