Deuter Belt I övtáska poliamid, ripstop piros
Kód: SURDUTTPO0032
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Deuter Belt I övtáska poliamid, szakadásálló, piros| Nem tartalmaz | ŐRVEZETŐ |
| Színezés | Egyszínű |
| Lineáris sűrűség | 210 D |
| Minőségi tulajdonos | 1 |
| Fő termék színe | Piros |
| Nem típusa | Egynemű |
| Fogantyú | Igen |
| Állítható pántok | Igen |
| Anyag | Ripstop, poliamid |
| Zárás típusa | Cipzár |
| Szélesség | 230 mm |
| Kötet | 1,5 liter |
| Magasság | 140 mm |
| Súly | 110 g |
| Mélység | 70 mm |
| Figyelmeztetés | Ne terhelje túl a hátizsákot, hogy elkerülje a hátsérüléseket. Győződjön meg arról, hogy minden rögzítőelem és zár biztonságosan rögzítve van, hogy elkerülje a tartalom elvesztését. Rendszeresen ellenőrizze a hátizsák állapotát, különösen a varrásokat és a pántokat, hogy biztosítsa tartósságát és biztonságos használatát. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bags, backpacks, organizers |
|---|---|
| Súly: | 0.173 kg |
| EAN vonalkód: | 4046051117331 |
| Nem tartalmaz: | ŐRVEZETŐ |
| Színezés: | Egyszínű |
| Lineáris sűrűség: | 210 D |
| Minőségi tulajdonos: | 1 |
| Fő termék színe: | Piros |
| Nem típusa: | Egynemű |
| Fogantyú: | Igen |
| Állítható pántok: | Igen |
| Anyag: | Ripstop, Poliamid |
| Zárás típusa: | Cipzár |
| Szélesség: | 230 mm |
| Kötet: | 1,5 liter |
| Magasság: | 140 mm |
| Súly: | 110 g |
| Mélység: | 70 mm |
| Figyelmeztetés: | Ne terhelje túl a hátizsákját, hogy elkerülje a hátfájást., Győződjön meg róla, hogy minden rögzítőelem és zár biztonságosan rögzítve van, hogy elkerülje a tartalom elvesztését., Rendszeresen ellenőrizze hátizsákja állapotát, különösen a varrásokat és a pántokat, hogy biztosítsa tartósságát és biztonságos használatát. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

