Deuter Alproof Lite 20 SL fahéj/fekete - lavina hátizsák
Kód: SURDUTTPO0330
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Deuter Alproof Lite 20 SL fahéj/fekete - lavina hátizsák| Színezés | Egyszínű |
| Vállszíj | Igen |
| Ajánlott nem | Nő |
| Hátizsák típusa | Hátizsák |
| Jégcsákány összeszerelés | Igen |
| Minimális felhasználó magassága | 158 cm |
| Külső zsebek | Hátsó zseb, Elülső zseb, Oldalsó zseb, Zsebes derékrész |
| SOS jel | Igen |
| Fő termék színe | Grafit, sárga |
| Hordozópántok | Sílécek, gördeszkák |
| Stílus | Sport |
| Cipzáras zsebek | Igen |
| Biztonsági síp | Igen |
| Belső tárolótok | Igen |
| Légzsák | Igen |
| Maximális felhasználó magassága | 178 cm |
| Mellkasi öv | Igen |
| Magasság | 500 mm |
| Szélesség | 290 mm |
| Súly | 2,4 kg |
| Kötet | 20 liter |
| Mélység | 190 mm |
| Súly légzsák nélkül | 1,26 kg |
| Összeg | 1 |
| Anyag | Poliamid |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bags, backpacks, organizers |
|---|---|
| Súly: | 2.802 kg |
| EAN vonalkód: | 4046051141992 |
| Színezés: | Egyszínű |
| Vállszíj: | Igen |
| Ajánlott nem: | Nő |
| Hátizsák típusa: | Hátizsák |
| Jégcsákány összeszerelés: | Igen |
| Minimális felhasználó magassága: | 158 cm |
| Külső zsebek: | Hátsó zseb, Elülső zseb, Oldalsó zseb, Zsebes derékpánt |
| SOS jel: | Igen |
| Fő termék színe: | Grafit, Borostyán |
| Hordozópántok: | Sí, Gördeszkázás |
| Stílus: | Sport |
| Cipzáras zsebek: | Igen |
| Biztonsági síp: | Igen |
| Belső tárolótok: | Igen |
| Légzsák: | Igen |
| Maximális felhasználó magassága: | 178 cm |
| Mellkasi öv: | Igen |
| Magasság: | 500 mm |
| Szélesség: | 290 mm |
| Súly: | 2,4 kg |
| Kötet: | 20 liter |
| Mélység: | 190 mm |
| Súly légzsák nélkül: | 1,26 kg |
| Összeg: | 1 |
| Anyag: | Poliamid |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

