DEUTER AC LITE 28 SL TÚRAHÁTIZSÁK PALAFÜVES-GRAFIT
Kód: SURDUTTPO0150
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
DEUTER AC LITE 28 SL TÚRAHÁTIZSÁK PALAFÜVES-GRAFIT| Anyag | Poliészter, poliuretán (PU) |
| Lineáris sűrűség | 600D |
| Állítható pántok | Igen |
| Szíj | Igen |
| Külső zsebek | Felső zseb, Oldalsó zseb |
| Sisaktartó | Igen |
| Fő termék színe | Grafit |
| Esővédelem | Igen |
| Belső zsebek | Mobiltelefon zseb |
| Nem típusa | Egynemű |
| Öv | Igen |
| Zárás típusa | Csatos záródás, Cipzár |
| Tevékenység | Idegenforgalom |
| SOS jel | Igen |
| Keret típusa | Belső keret |
| Bővíthető | Nem |
| Szellőzés | Igen |
| Hátsó szellőzés | Igen |
| Szélesség | 300 mm |
| Magasság | 560 mm |
| Kötet | 28 liter |
| Súly | 970 g |
| Mélység | 240 mm |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Figyelmeztetés | Ne terhelje túl a hátizsákot, hogy elkerülje a hátsérüléseket., Rendszeresen ellenőrizze a hátizsák állapotát, különösen a varrásokat és a pántokat, hogy biztosítsa tartósságát és biztonságos használatát., Győződjön meg arról, hogy minden rögzítőelem és zár biztonságosan rögzítve van, hogy megakadályozza a tartalom elvesztését. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bags, backpacks, organizers |
|---|---|
| Súly: | 0.87 kg |
| EAN vonalkód: | 4046051157115 |
| Anyag: | Poliészter, Poliuretán (PU) |
| Lineáris sűrűség: | 600D |
| Állítható pántok: | Igen |
| Szíj: | Igen |
| Külső zsebek: | Felső zseb, Oldalsó zseb |
| Sisaktartó: | Igen |
| Fő termék színe: | Grafit |
| Esővédelem: | Igen |
| Belső zsebek: | Mobiltelefon zseb |
| Nem típusa: | Egynemű |
| Öv: | Igen |
| Zárás típusa: | Csatos záródás, Cipzár |
| Tevékenység: | Idegenforgalom |
| SOS jel: | Igen |
| Keret típusa: | Belső keret |
| Bővíthető: | Nem |
| Szellőzés: | Igen |
| Hátsó szellőzés: | Igen |
| Szélesség: | 300 mm |
| Magasság: | 560 mm |
| Kötet: | 28 liter |
| Súly: | 970 g |
| Mélység: | 240 mm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Figyelmeztetés: | Ne terhelje túl a hátizsákját, hogy elkerülje a hátfájást., Rendszeresen ellenőrizze hátizsákja állapotát, különösen a varrásokat és a pántokat, hogy biztosítsa tartósságát és biztonságos használatát., Győződjön meg róla, hogy minden rögzítőelem és zár biztonságosan rögzítve van, hogy elkerülje a tartalom elvesztését. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

