DELL KB216 billentyűzet USB QWERTY amerikai nemzetközi fehér
Kód: PERDELKLA0033
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
DELL KB216 billentyűzet USB QWERTY amerikai nemzetközi fehér| Forrás típusa | USB |
| Szín | Fehér |
| Anyag | Kabát |
| Védő funkciók | Kiömlésállóság |
| Felületi elszíneződés | Monoton |
| LED-jelzők | Igen |
| Háttérvilágítás | Nem |
| Billentyűzet stílus | Közvetlen |
| Billentyűzet formátum | Standard |
| Billentyűzetkiosztás | QWERTY |
| Multimédiás billentyűk | Igen |
| Pozícionáló eszköz | Nem |
| Eszközinterfész | USB |
| Billentyűzetnyelv | USA Nemzetközi |
| Numerikus billentyűk | Igen |
| Ajánlott felhasználás | Egyetemes |
| Windows-billentyűk | Igen |
| Sziget billentyűzet | Igen |
| Billentyűparancsok | Igen |
| Billentyűzet súlya | 503 g |
| Billentyűzet méretei (sz x mé x ma) | 442 × 127 × 24,4 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Igen |
| Belefoglalt termékek száma | 1 darab |
| Egérrel együtt | Nem |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Keyboards |
|---|---|
| Súly: | 0.51 kg |
| EAN vonalkód: | 5397063704026 |
| Forrás típusa: | USB |
| Szín: | Fehér |
| Anyag: | Kabát |
| Védő funkciók: | Kiömlésállóság |
| Felületi színezés: | Monoton |
| LED-jelzők: | Igen |
| Háttérvilágítás: | Nem |
| Billentyűzet stílus: | Közvetlen |
| Billentyűzet formátum: | Standard |
| Billentyűzetkiosztás: | QWERTY |
| Multimédiás billentyűk: | Igen |
| Pozícionáló eszköz: | Nem |
| Eszközinterfész: | USB |
| Billentyűzetnyelv: | USA Nemzetközi |
| Numerikus billentyűk: | Igen |
| Ajánlott felhasználás: | Egyetemes |
| Windows-billentyűk: | Igen |
| Sziget billentyűzet: | Igen |
| Billentyűparancsok: | Igen |
| Billentyűzet súlya: | 503 g |
| Billentyűzet méretei (sz x mé x ma): | 442 × 127 × 24,4 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Igen |
| Belefoglalt termékek száma: | 1 darab |
| Egérrel együtt: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

