Dahua Technology WizSense SD2A500NB-GNY-A-PV Provedení Turret Bezpečnostní IP kamera Venkovní 2560 x 1920 px Strop/zeď
Kód: CIPDAUKAM0913
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Dahua Technology WizSense SD2A500NB-GNY-A-PV Provedení Turret Bezpečnostní IP kamera Venkovní 2560 x 1920 px Strop/zeď| Počet uživatelů | 20 uživatel/ů |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Kapacita paměti ROM | 128 MB |
| Kapacita paměti RAM | 128 MB |
| Vestavěný pevný disk | Ne |
| Integrovaná čtečka karet | Ano |
| Kompatibilní paměťové karty | MicroSD (TransFlash) |
| Maximální spotřeba energie | 9 W |
| Výstup, stejnosměrný proud ve voltech | 12 |
| Výstup, stejnosměrný proud v ampérech | 1,5 A |
| Typ zdroje | DC, PoE |
| Spotřeba elektrické energie | 3,5 W |
| Formát | Provedení Turret |
| Odolnost proti povětrnostním vlivům | Ano |
| Způsob uchycení | Strop/zeď |
| Barva | Bílá |
| Počet mikrofonů | 1 |
| Vestavěné reproduktory | Ano |
| Zvukové výstupní kanály | 1.0 kanály/kanálů |
| Zabudovaný mikrofon | Ano |
| Zvukový systém | 1-way |
| Audio vstupní kanály | 1.0 kanály/kanálů |
| Průměr | 11,1 cm |
| Hmotnost | 500 g |
| Hmotnost (se stojánkem) | 1 kg |
| Šířka | 140,5 mm |
| Úroveň hluku sirény | 55 dB |
| Výstupní kanály alarmu | 1 |
| Vstupní kanály alarmu | 1 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Režimy PTZ | Přednastavený bod |
| Široký dynamický rozsah | Ano |
| PTZ ovládání | Ano |
| Vestavěné světlo | Ano |
| Umístění / poloha | Venkovní |
| Alarm vstup/výstup | Ano |
| Model | Bezpečnostní IP kamera |
| Režim den/noc | Ano |
| Technologie propojení | Kabel |
| Ovládání náklonu kamery | Ano |
| Minimální osvětlení | 0 lx |
| Zorný úhel objektivu, vertikální | 58.1° |
| Přednastavená rychlost rotace | 74 °/sekundu |
| Přednastavená rychlost náklonu | 36,3 °/sekundu |
| Zorný úhel objektivu, horizontální | 80.4° |
| Ovládání švenkování | Ano |
| Rychlost ručního naklápění | 0,1 - 36,4 °/sekundu |
| Rychlost ručního panorámování | 0,1 - 36,4 °/sekundu |
| Úhel náklonu | 0 - 80° |
| Typ spouště fotoaparátu | Elektronický |
| Zorný úhel objektivu, úhlopříčka | 104.8° |
| Rychlost závěrky | 1 - 100000 s |
| Počet kamer | 1 |
| Pozorovací vzdálenost | 31 m |
| Rozpoznávací vzdálenost | 15,5 m |
| Vzdálenost detekce | 77,4 m |
| Správa prostřednictvím webového rozhraní | Ano |
| Celkový počet megapixelů | 5 MP |
| Maximální rozlišení | 2560 x 1920 px |
| Progresivní skenování | Ano |
| Typ snímače | CMOS |
| Velikost optického senzoru | 25,4 / 2,8 mm (1 / 2.8") |
| Počet osvětlovacích LED | 4 |
| Vzdálenost nočního vidění | 30 m |
| Typ LED | IČ/bílá |
| Noční vidění | Ano |
| Vzdálenost černobílého nočního vidění | 30 m |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Video cameras |
|---|---|
| Súly: | 0.66 kg |
| EAN vonalkód: | 6923172576934 |
| Felhasználók száma: | 20 felhasználó |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| ROM memória kapacitás: | 128 MB |
| RAM-kapacitás: | 128 MB |
| Beépített merevlemez: | Nem |
| Integrált kártyaolvasó: | Igen |
| Kompatibilis memóriakártyák: | MicroSD (TransFlash) |
| Maximális energiafogyasztás: | 9W |
| Kimenet, DC voltban: | 12 |
| Kimenet, egyenáram amperben: | 1,5 A |
| Forrás típusa: | DC, PoE |
| Áramfogyasztás: | 3,5 W |
| Formátum: | Torony kialakítás |
| Időjárásállóság: | Igen |
| Rögzítési módszer: | Mennyezet/fal |
| Szín: | Fehér |
| Mikrofonok száma: | 1 |
| Beépített hangszórók: | Igen |
| Hangkimeneti csatornák: | 1.0 csatorna/csatornák |
| Beépített mikrofon: | Igen |
| Hangrendszer: | 1 irányú |
| Hangbemeneti csatornák: | 1.0 csatorna/csatornák |
| Átmérő: | |
| Súly: | 500 g |
| Súly (állvánnyal): | 1 kg |
| Szélesség: | |
| Sziréna zajszintje: | 55 dB |
| Riasztási kimeneti csatornák: | 1 |
| Riasztási bemeneti csatornák: | 1 |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| Széles dinamikatartomány: | Igen |
| PTZ vezérlés: | Igen |
| Beépített világítás: | Igen |
| Helyszín / pozíció: | Szabadtéri |
| Bemeneti/kimeneti riasztás: | Igen |
| Modell: | Biztonsági IP kamera |
| Nappali/éjszakai mód: | Igen |
| Csatlakozási technológia: | Kábel |
| Kamera dőlésszögének vezérlése: | Igen |
| Minimális megvilágítás: | 0 lx |
| Lencse látószöge, függőleges: | |
| Lencse látószöge, vízszintes: | |
| Pásztázásvezérlés: | Igen |
| Dőlésszög: | 0 - 80° |
| Kamera zár típusa: | Elektronikus |
| Lencse látószöge, átlósan: | |
| Zársebesség: | |
| Kamerák száma: | 1 |
| Megfigyelési távolság: | 31 méter |
| Felismerési távolság: | |
| Érzékelési távolság: | |
| Kezelés webes felületen keresztül: | Igen |
| Összes megapixel: | 5MP |
| Maximális felbontás: | 2560 x 1920 képpont |
| Progresszív pásztázás: | Igen |
| Érzékelő típusa: | CMOS |
| Optikai érzékelő mérete: | 25,4 / 2,8 mm (1 / 2,8") |
| Világító LED-ek száma: | 4 |
| Éjjellátó távolság: | 30 méter |
| LED típus: | IR/fehér |
| Éjjellátó: | Igen |
| Fekete-fehér éjjellátó távolság: | 30 méter |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

