Corsair RMe sorozatú RM1000e tápegység 1000 W 24 tűs ATX ATX fekete
Kód: ZDLCRIOBU0117
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Corsair RMe sorozatú RM1000e tápegység 1000 W 24 tűs ATX ATX fekete| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 47–63 Hz |
| Bemeneti áram | 10 - 5A |
| Kombinált teljesítmény (+5 V) | 150 W |
| Maximális kimeneti áram (+3,3 V) | 20A |
| Maximális kimeneti áram (+12 V) | 62,5 A |
| Maximális kimeneti áram (+5 V) | 20 A |
| Kombinált teljesítmény (+3,3 V) | 150 W |
| Maximális kimeneti áram (+5 Vsb) | 3 A |
| Kombinált teljesítmény (+5 Vsb) | 15 W |
| Teljes energiafogyasztás | 1000 W |
| Kombinált teljesítmény (+12 V) | 1000 W |
| Megfelelőségi tanúsítványok | CE, UKCA, RoHS |
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
| Szín | Fekete |
| Ventilátorok száma | 1 ventilátor/ventilátorok |
| Hűtés típusa | Aktív |
| Világítás | Nem |
| Ventilátor átmérője | 12 cm |
| Ventilátor helye | Elülső |
| Súly | 3,23 kg |
| Magasság | 140 mm |
| Mélység | 86 mm |
| Szélesség | 150 mm |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Alaplap tápcsatlakozója | 24 tűs ATX |
| PATA tápcsatlakozók száma | 2 |
| PCI Express tápcsatlakozók (6+2 tűs) | 2 |
| Kábelezés típusa | Teljesen moduláris |
| SATA tápcsatlakozók száma | 6 |
| EPS tápcsatlakozó (4+4 tűs) | Igen |
| PCI Express tápcsatlakozók (12+4 tűs) | 1 |
| Cél | PC |
| 80PLUS minősítés | 80+ arany |
| PSU formátum | ATX |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF) | 100 000 óra |
| ATX verzió | 3.1 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Power supplies for enclosures |
|---|---|
| Súly: | 3.128 kg |
| EAN vonalkód: | 840006691327 |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 47–63 Hz |
| Bemeneti áram: | 10 - 5A |
| Kombinált teljesítmény (+5 V): | 150 W |
| Maximális kimeneti áram (+3,3 V): | 20 A |
| Maximális kimeneti áram (+12 V): | 62,5 A |
| Maximális kimeneti áram (+5 V): | 20 A |
| Kombinált teljesítmény (+3,3 V): | 150 W |
| Maximális kimeneti áram (+5 Vsb): | 3 A |
| Kombinált teljesítmény (+5 Vsb): | 15 W |
| Teljes energiafogyasztás: | 1000 W |
| Kombinált teljesítmény (+12 V): | 1000 W |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | CE, UKCA, RoHS |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Ventilátorok száma: | 1 ventilátor/ventilátorok |
| Hűtés típusa: | Aktív |
| Világítás: | Nem |
| Ventilátor átmérője: | 12 cm |
| Ventilátor helye: | Elülső |
| Súly: | 3,23 kg |
| Magasság: | 140 mm |
| Mélység: | 86 mm |
| Szélesség: | 150 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Alaplap tápcsatlakozója: | 24 tűs ATX |
| PATA tápcsatlakozók száma: | 2 |
| PCI Express tápcsatlakozók (6+2 tűs): | 2 |
| Kábelezés típusa: | Teljesen moduláris |
| SATA tápcsatlakozók száma: | 6 |
| EPS tápcsatlakozó (4+4 tűs): | Igen |
| PCI Express tápcsatlakozók (12+4 tűs): | 1 |
| Cél: | PC |
| 80PLUS minősítés: | 80+ arany |
| PSU formátum: | ATX |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF): | 100 000 óra |
| ATX verzió: | 3.1 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

