Corsair iCUE LINK TITAN RX RGB Procesor Kapalinový chladič typu vše v jednom 12 cm Černá 1 kusů
Kód: CHLCRIZEW0047
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Corsair iCUE LINK TITAN RX RGB Procesor Kapalinový chladič typu vše v jednom 12 cm Černá 1 kusů| Barva | Černá |
| Osvětlovací LED | Ano |
| Materiál chladiče | Hliník |
| Barva podsvětlení | Více |
| Počet ventilátorů | 3 ventilátor/ventilátory |
| Materiál základní desky | Měď |
| Hmotnost | 1,88 kg |
| Šířka chladiče | 39,6 cm |
| Délka trubic | 45 cm |
| Hloubka chladiče | 12 cm |
| Rozměry ventilátoru (š x h x v) | 120 x 120 x 25 mm |
| Výška chladiče | 2,7 cm |
| Záruční doba | 6 rok/roky |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Model | Kapalinový chladič typu vše v jednom |
| Minimální proud vzduchu | 10,4 cfm |
| Rychlost otáčení (max) | 2100 ot/min |
| Podporované patice procesorů | Socket AM4, Zásuvka AM5, LGA 1700, LGA 1851 |
| Minimální tlak vzduchu | 0,12 mmH2O |
| Pokoj | Procesor |
| Průměr větráku | 12 cm |
| Maximální proud vzduchu | 4,33 mmH2O, 73,5 cfm |
| Rychlost otáčení (min) | 300 ot/min |
| Typ balení | Krabice |
| Montážní sada | Ano |
| CPU svorky | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Cooling - water cooling kits |
|---|---|
| Súly: | 2.618 kg |
| EAN vonalkód: | 840006685432 |
| Szín: | Fekete |
| LED-es világítótestek: | Igen |
| Hűtőborda anyaga: | Alumínium |
| Háttérvilágítás színe: | Több |
| Ventilátorok száma: | 3 ventilátor/ventilátorok |
| Alaplap anyaga: | Réz |
| Súly: | 1,88 kg |
| Radiátor szélessége: | 39,6 cm |
| Csőhossz: | 45 cm |
| Radiátor mélysége: | 12 cm |
| Ventilátor méretei (sz x mé x ma): | 120 × 120 × 25 mm |
| Radiátor magassága: | 2,7 cm |
| Jótállási időszak: | 6 év(ek) |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Modell: | Mindent az egyben folyadékhűtő |
| Minimális légáramlás: | |
| Forgási sebesség (max.): | 2100 fordulat/perc |
| Támogatott processzorfoglalatok: | AM4 foglalat, AM5 foglalat, LGA 1700, 1851-es önkormányzati rendelet |
| Minimális légnyomás: | |
| Szoba: | Processzor |
| Ventilátor átmérője: | 12 cm |
| Maximális légáramlás: | |
| Forgási sebesség (perc): | 300 fordulat/perc |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Szerelőkészlet: | Igen |
| CPU terminálok: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

