Corsair CC-9011288-WW Midi Tower Bambusz számítógépház, Fehér
Kód: OBUCRIOBU0141
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Corsair CC-9011288-WW Midi Tower Bambusz számítógépház, Fehér| Támogatott fix lemezméretek | 3,5" |
| SSD formátum | 2,5" |
| Szín | Fehér, bambusz |
| Anyag | Edzett üveg, acél |
| Modell | PC |
| Alkalmas | Játék |
| Formátum | Midi torony |
| Visszaállítás gomb | Igen |
| 3,5"-os rekeszek száma | 2 |
| Edzett üvegpanel(ek) | Igen |
| 2,5"-os rekeszek száma | 2 |
| Bővítőhelyek száma | 4 |
| Világítás | Igen |
| Oldalsó ablak | Igen |
| Maximális CPU hűtő magasság | 18 cm |
| Grafikus kártya maximális hossza | 40 cm |
| Háttérvilágítás színe | Több |
| Támogatott alaplapformátumok | ATX |
| Porszűrő | Igen |
| Világítás helye | Belső ventilátorok |
| Be/ki gomb | Igen |
| Javított kábelkezelés | Igen |
| Maximális tápegység hossza | 22,5 cm |
| Szélesség | 304 mm |
| Magasság | 376 mm |
| Súly | 13,4 kg |
| Mélység | 479 mm |
| Jótállási időszak | 2 év(ek) |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma | 2 |
| Hangkimenet | Igen |
| Hangbemenet | Igen |
| USB Type-C portok száma | 1 |
| Támogatott felső hűtőborda méretek | 240, 360 mm, 280 |
| Támogatott hátsó ventilátorok száma (max.) | 1 |
| Támogatott hátsó hűtőméretek | 120 mm |
| Támogatott oldalsó ventilátorok száma (max.) | 2 |
| Támogatott felső ventilátorok száma (max.) | 3 |
| Támogatott hátsó ventilátorátmérők | 120 |
| Támogatott alsó ventilátorátmérők | 120 mm, 140 mm |
| Támogatott alsó ventilátorméretek | 360, 280 mm, 240 |
| Támogatott felső ventilátorátmérők | 120, 140 mm |
| Támogatott oldalsó ventilátorátmérők | 120 mm |
| Támogatott oldalsó hűtőborda méretek | 240 |
| Támogatott alsó ventilátorok száma (max.) | 3 |
| Támogatott tápegység-formák | Mini ITX, Micro ATX |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Computer cases |
|---|---|
| Súly: | 11.4 kg |
| EAN vonalkód: | 840006688907 |
| Támogatott fix lemezméretek: | 3,5" |
| SSD formátum: | 2,5" |
| Szín: | Fehér, Bambusz |
| Anyag: | Edzett üveg, Acél |
| Modell: | PC |
| Alkalmas: | Játék |
| Formátum: | Midi torony |
| Visszaállítás gomb: | Igen |
| 3,5"-os rekeszek száma: | 2 |
| Edzett üvegpanel(ek): | Igen |
| 2,5"-os rekeszek száma: | 2 |
| Bővítőhelyek száma: | 4 |
| Világítás: | Igen |
| Oldalsó ablak: | Igen |
| Maximális CPU hűtő magasság: | 18 cm |
| Grafikus kártya maximális hossza: | 40 cm |
| Háttérvilágítás színe: | Több |
| Támogatott alaplapformátumok: | ATX |
| Porszűrő: | Igen |
| Világítás helye: | Belső ventilátorok |
| Be/ki gomb: | Igen |
| Javított kábelkezelés: | Igen |
| Maximális tápegység hossza: | 22,5 cm |
| Szélesség: | 304 mm |
| Magasság: | 376 mm |
| Súly: | 13,4 kg |
| Mélység: | 479 mm |
| Jótállási időszak: | 2 év(ek) |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma: | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 2 |
| Hangkimenet: | Igen |
| Hangbemenet: | Igen |
| USB Type-C portok száma: | 1 |
| Támogatott felső hűtőborda méretek: | 240, 360 mm, 280 |
| Támogatott hátsó ventilátorok száma (max.): | 1 |
| Támogatott hátsó hűtőméretek: | 120 mm |
| Támogatott oldalsó ventilátorok száma (max.): | 2 |
| Támogatott felső ventilátorok száma (max.): | 3 |
| Támogatott hátsó ventilátorátmérők: | 120 |
| Támogatott alsó ventilátorátmérők: | 120 mm, 140 mm |
| Támogatott alsó ventilátorméretek: | 360 fok, 280 mm, 240 |
| Támogatott felső ventilátorátmérők: | 120, 140 mm |
| Támogatott oldalsó ventilátorátmérők: | 120 mm |
| Támogatott oldalsó hűtőborda méretek: | 240 |
| Támogatott alsó ventilátorok száma (max.): | 3 |
| Támogatott tápegység-formák: | Mini-ITX, MicroATX |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

