Corsair CC-9011255-WW počítačová skříň Midi Tower Černá
Kód: OBUCRIOBU0110
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Corsair CC-9011255-WW počítačová skříň Midi Tower Černá| Podporované pevné velikosti disků | 3.5", 2.5 |
| Osvětlení | Ano |
| Tlačítko zap/vyp | Ano |
| Tlačítko reset | Ano |
| Podporované formáty základní desky | ATX |
| Model | PC |
| Barva podsvětlení | Více |
| Panel(y) z tvrzeného skla | Ano |
| Počet 2.5" pozic | 2 |
| Formát | Midi Tower |
| Vhodné pro | Hraní |
| Barva | Černá |
| Boční okno | Ano |
| Počet 3,5" pozic | 2 |
| Hloubka | 462 mm |
| Výška | 466 mm |
| Hmotnost | 8,6 kg |
| Šířka | 230 mm |
| Záruční doba | 2 rok/roky |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | Ano |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 2 |
| Podporované velikosti předních chladičů | 360 mm, 240, 280, 120, 140 |
| Počet podporovaných předních ventilátorů (max) | 3 |
| Instalované přední ventilátory | 3x 120 mm |
| Napájecí zdroj v ceně | Ne |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Computer cases |
|---|---|
| Súly: | 7 kg |
| EAN vonalkód: | 840006610854 |
| Támogatott fix lemezméretek: | 3,5", 2.5 |
| Világítás: | Igen |
| Be/ki gomb: | Igen |
| Visszaállítás gomb: | Igen |
| Támogatott alaplapformátumok: | ATX |
| Modell: | PC |
| Háttérvilágítás színe: | Több |
| Edzett üvegpanel(ek): | Igen |
| 2,5"-os rekeszek száma: | 2 |
| Formátum: | Midi torony |
| Alkalmas: | Játék |
| Szín: | Fekete |
| Oldalsó ablak: | Igen |
| 3,5"-os rekeszek száma: | 2 |
| Mélység: | 462 mm |
| Magasság: | 466 mm |
| Súly: | 8,6 kg |
| Szélesség: | 230 mm |
| Jótállási időszak: | 2 év(ek) |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port: | Igen |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 2 |
| Támogatott elülső hűtőborda méretek: | 360 mm, 240, 280, 120, 140 |
| Támogatott elülső ventilátorok száma (max.): | 3 |
| Elülső ventilátorok beszerelve: | 3x 120 mm |
| Tápegység mellékelve: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

