Corsair 3200D RS Midi torony, fekete
Kód: OBUCRIOBU0159
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Corsair 3200D RS Midi torony, fekete| Támogatott fix lemezméretek | 3,5", 2,5 |
| 3,5"-os rekeszek száma | 1 |
| Szín | Fekete |
| Alkalmas | Játék |
| Anyag | Műanyag, Acél |
| Modell | PC |
| 2,5"-os rekeszek száma | 2 |
| Edzett üvegpanel(ek) | Igen |
| Formátum | Midi torony |
| Grafikus kártya maximális hossza | 40 cm |
| Támogatott alaplapformátumok | Micro ATX, Mini ATX, ATX |
| Bővítőhelyek száma | 7 |
| Világítás | Nem |
| Oldalsó ablak | Igen |
| Maximális tápegység hossza | 18 cm |
| Porszűrő | Igen |
| Maximális CPU hűtő magasság | 16,5 cm |
| Súly | 8,5 kg |
| Szélesség | 219 mm |
| Magasság | 495 mm |
| Mélység | 458 mm |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port | Igen |
| USB 2.0 portok száma | 1 |
| USB 3.2 Gen 2x2 Type-C portok száma | 1 |
| Támogatott elülső ventilátorok száma (max.) | 3 |
| Támogatott felső hűtőborda méretek | 280, 360 mm, 240 |
| Elülső ventilátorok beszerelve | 3x 120 mm |
| Támogatott felső ventilátorátmérők | 120, 140 mm |
| Támogatott hátsó ventilátorátmérők | 120 |
| Támogatott felső ventilátorok száma (max.) | 3 |
| Támogatott elülső ventilátorátmérők | 120 mm, 140 mm |
| Támogatott hátsó ventilátorok száma (max.) | 1 |
| Folyadékhűtési képesség | Igen |
| Támogatott hátsó hűtőméretek | 120 mm |
| Támogatott elülső hűtőborda méretek | 360 mm, 240, 280 |
| Támogatott alsó ventilátorok száma (max.) | 2 |
| Támogatott alsó ventilátorátmérők | 120 mm |
| Tápegység helye | Alsó |
| Tápegység mellékelve | Nem |
| Támogatott tápegység-formák | ATX |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Computer cases |
|---|---|
| Súly: | 8.58 kg |
| EAN vonalkód: | 840440414643 |
| Támogatott fix lemezméretek: | 3,5", 2.5 |
| 3,5"-os rekeszek száma: | 1 |
| Szín: | Fekete |
| Alkalmas: | Játék |
| Anyag: | Kabát, Acél |
| Modell: | PC |
| 2,5"-os rekeszek száma: | 2 |
| Edzett üvegpanel(ek): | Igen |
| Formátum: | Midi torony |
| Grafikus kártya maximális hossza: | 40 cm |
| Támogatott alaplapformátumok: | Mikro ATX, Mini-ATX, ATX |
| Bővítőhelyek száma: | 7 |
| Világítás: | Nem |
| Oldalsó ablak: | Igen |
| Maximális tápegység hossza: | 18 cm |
| Porszűrő: | Igen |
| Maximális CPU hűtő magasság: | 16,5 cm |
| Súly: | 8,5 kg |
| Szélesség: | 219 mm |
| Magasság: | 495 mm |
| Mélység: | 458 mm |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port: | Igen |
| USB 2.0 portok száma: | 1 |
| USB 3.2 Gen 2x2 Type-C portok száma: | 1 |
| Támogatott elülső ventilátorok száma (max.): | 3 |
| Támogatott felső hűtőborda méretek: | 280, 360 mm, 240 |
| Elülső ventilátorok beszerelve: | 3x 120 mm |
| Támogatott felső ventilátorátmérők: | 120, 140 mm |
| Támogatott hátsó ventilátorátmérők: | 120 |
| Támogatott felső ventilátorok száma (max.): | 3 |
| Támogatott elülső ventilátorátmérők: | 120 mm, 140 mm |
| Támogatott hátsó ventilátorok száma (max.): | 1 |
| Folyadékhűtési képesség: | Igen |
| Támogatott hátsó hűtőméretek: | 120 mm |
| Támogatott elülső hűtőborda méretek: | 360 mm, 240, 280 |
| Támogatott alsó ventilátorok száma (max.): | 2 |
| Támogatott alsó ventilátorátmérők: | 120 mm |
| Tápegység helye: | Alsó |
| Tápegység mellékelve: | Nem |
| Támogatott tápegység-formák: | ATX |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

