Corsair 3200D RS ARGB közepes méretű toronyház fehér színben
Kód: OBUCRIOBU0146
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Corsair 3200D RS ARGB közepes méretű toronyház fehér színben| Támogatott fix lemezméretek | 2,5, 3,5" |
| Edzett üvegpanel(ek) | Igen |
| Háttérvilágítás színe | aRGB |
| Formátum | Midi torony |
| Oldalsó ablak | Igen |
| Szín | Fehér |
| Modell | PC |
| 3,5"-os rekeszek száma | 1 |
| Bővítőhelyek száma | 4 |
| Támogatott alaplapformátumok | ATX |
| Magasság | 446 mm |
| Súly | 6,9 kg |
| Szélesség | 214 mm |
| Jótállási időszak | 2 év(ek) |
| Hangbemenet | Igen |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma | 1 |
| Hangkimenet | Igen |
| Folyadékhűtési képesség | Igen |
| Támogatott elülső hűtőborda méretek | 360 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Computer cases |
|---|---|
| Súly: | 5.8 kg |
| EAN vonalkód: | 840440419679 |
| Támogatott fix lemezméretek: | 2.5, 3,5" |
| Edzett üvegpanel(ek): | Igen |
| Háttérvilágítás színe: | ARGB |
| Formátum: | Midi torony |
| Oldalsó ablak: | Igen |
| Szín: | Fehér |
| Modell: | PC |
| 3,5"-os rekeszek száma: | 1 |
| Bővítőhelyek száma: | 4 |
| Támogatott alaplapformátumok: | ATX |
| Magasság: | 446 mm |
| Súly: | 6,9 kg |
| Szélesség: | 214 mm |
| Jótállási időszak: | 2 év(ek) |
| Hangbemenet: | Igen |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma: | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 1 |
| Hangkimenet: | Igen |
| Folyadékhűtési képesség: | Igen |
| Támogatott elülső hűtőborda méretek: | 360 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

