Canon PIXMA TR4756i InkJet A4 4800 x 1200 DPI Wi-Fi
Kód: PERCANWAK0132
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Canon PIXMA TR4756i InkJet A4 4800 x 1200 DPI Wi-Fi| Mobil nyomtatási technológiák | Apple AirPrint, Mopria nyomtatási szolgáltatás |
| Wi-Fi szabványok | 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Nem |
| Titkosítás/biztonság | WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Wi-Fi | Igen |
| Nyomdafestékek | Fekete, Cián, Bíbor, Sárga |
| Kétoldalas funkciók | Nyomtatás, Másolás |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50/60Hz |
| Átlagos energiafogyasztás másolás közben | 7W |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban) | 0,3 W |
| Kijelző | LCD |
| Beépített kijelző | Igen |
| Szín | Fehér |
| Színes kijelző | Nem |
| Mélység | 295 mm |
| Magasság | 189 mm |
| Szélesség | 435 mm |
| Súly | 5,8 kg |
| Maximális példányszám | 99 példány |
| Maximális másolási méret | A4 |
| N az 1-ben másolási funkció (N=) | 2, 4 |
| Másolatok átméretezése | 25 - 400% |
| Kétoldalas másolás | Igen |
| Másolás | Színes másolás |
| Személyi igazolvány másolási funkció | Igen |
| N az 1-ben másolási funkció | Igen |
| Faxmemória | 50 oldal. |
| Faxolás | Színes faxolás |
| Faxfelbontás (színes) | 200 x 200 DPI |
| Gyorshívó | Igen |
| Modem sebessége | 33,6 Kbps |
| Fotópapír mérete | 5x7, 8x10, 4x6 |
| ISO A méretek (A0...A9) | A5, A4, A6 |
| Borítékméretek | Com-10, DL |
| Maximális ISO A-sorozatú papírméret | A4 |
| Szegély nélküli nyomtatáshoz használt média mérete | Levél, 8x10, 4x6, A4, 5x7 |
| Az ISO keretrendszeren kívüli médiaméretek támogatása | Jogi, Levél |
| A papírtálcában lévő médiatípusok | Borítékok, Fotópapír, Sima papír |
| Média súlya a papírtálcában | 64 - 105 g/m² |
| Egyedi médiahossz | 152,4 - 676 mm |
| ISO B méretek (B0...B9) | B5 |
| Egyedi média szélesség | 101,6 - 215,9 mm |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 10.7.5 Lion, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.2 Jaguar, Mac OS X 10.2 Jaguar 1, 3 Mac OS Xtura 1,.0. Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 10.4 Tiger, Mac OS X 10.3 Panther, Mac OS X 10.6 Snow Leopard |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 8.1, Windows 11, Windows 10 |
| Támogatott mobil operációs rendszerek | iPadOS, Android, iOS |
| Közvetlen nyomtatás | Igen |
| USB-port | Igen |
| USB-csatlakozó | USB B típusú |
| Teljes bemeneti kapacitás | 100 lap |
| Automatikus adagoló kapacitása | 20 lap |
| Automatikus dokumentumadagoló (ADF) | Igen |
| Bemeneti tálcák száma összesen | 1 |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 5–35 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 10 - 90% |
| Szkenner típusa | Síkágyas és automatikus lapadagolós szkenner |
| Szkennelés | Színes szkennelés |
| Optikai szkennelési felbontás | 600 x 1200 DPI |
| Szkennelési technológia | FÁK |
| A fekete-fehér bemenet színmélysége | 16 bit |
| Kimeneti bitmélység (szürkeárnyalatos) | 8 bit |
| Maximális felbontás | 4800 x 1200 DPI |
| Kétoldalas nyomtatás | Igen |
| Nyomtatás | Színes nyomtatás |
| Szegély nélküli nyomtatás | Igen |
| Monokróm nyomtatási sebesség (ISO/IEC 24734) | 8,8 kép/perc |
| Nyomtatási technológia | Tintasugaras |
| Első oldal nyomtatási ideje (színes, normál minőség) | 19 másodperc |
| Színes nyomtatási sebesség (ISO/IEC 24734) | 4,4 kép/perc |
| Első oldal nyomtatási ideje (fekete-fehér, normál minőség) | 11 másodperc |
| Kétoldalas nyomtatási módok | Autó |
| Mellékelt kábelek | Légkondicionáló |
| A patron mellékelve van | Igen |
| A mellékelt patron (fekete) kapacitása | 1 oldal. |
| Mellékelt patronkapacitás (CMY) | 1 oldal. |
| Használati utasítás | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Inkjet MFDs |
|---|---|
| Súly: | 7.455 kg |
| EAN vonalkód: | 4549292237382 |
| Mobil nyomtatási technológiák: | Apple AirPrint, Mopria nyomtatási szolgáltatás |
| Wi-Fi szabványok: | 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Nem |
| Titkosítás/Biztonság: | WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Wi-Fi: | Igen |
| Nyomdafestékek: | Fekete, Cián, Bíbor, Sárga |
| Kétoldalas funkciók: | Nyomtatás, Másolat |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Átlagos energiafogyasztás másolás közben: | 7W |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban): | 0,3 W |
| Kijelző: | LCD |
| Beépített kijelző: | Igen |
| Szín: | Fehér |
| Színes kijelző: | Nem |
| Mélység: | 295 mm |
| Magasság: | 189 mm |
| Szélesség: | 435 mm |
| Súly: | 5,8 kg |
| Maximális példányszám: | 99 példány |
| Maximális másolási méret: | A4 |
| N az 1-ben másolási funkció (N=): | 2, 4 |
| Másolatok átméretezése: | 25–400% |
| Kétoldalas másolás: | Igen |
| Másolás: | Színes másolás |
| Személyi igazolvány másolási funkció: | Igen |
| N az 1-ben másolási funkció: | Igen |
| Faxmemória: | 50 oldal. |
| Faxolás: | Színes faxolás |
| Faxfelbontás (színes): | 200 x 200 DPI |
| Gyorshívó: | Igen |
| Modem sebessége: | 33,6 Kbps |
| Fotópapír mérete: | 5x7, 8x10, 4x6 |
| ISO A méretek (A0...A9): | A5, A4, A6 |
| Borítékméretek: | Com-10, DL |
| Maximális ISO A-sorozatú papírméret: | A4 |
| Szegély nélküli nyomtatáshoz használt média mérete: | Levél, 8x10, 4x6, A4, 5x7 |
| Az ISO keretrendszeren kívüli médiaméretek támogatása: | Jogi, Levél |
| A papírtálcában lévő médiatípusok: | Borítékok, fotópapír, Sima papír |
| Média súlya a papírtálcában: | 64 - 105 g/m² |
| Egyedi médiahossz: | 152,4 - 676 mm |
| ISO B méretek (B0...B9): | B5 |
| Egyedi média szélesség: | 101,6 - 215,9 mm |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 10.7.5 Lion, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.2 Jaguar, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 14.0 Sonoma, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 10.4 Tiger, Mac OS X 10.3 Panther, Mac OS X 10.6 Snow Leopard |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 8.1, Windows 11, Windows 10 |
| Támogatott mobil operációs rendszerek: | iPadOS, Android, iOS |
| Közvetlen nyomtatás: | Igen |
| USB-port: | Igen |
| USB-csatlakozó: | USB B típusú |
| Teljes bemeneti kapacitás: | 100 lap |
| Automatikus adagoló kapacitása: | 20 lap |
| Automatikus dokumentumadagoló (ADF): | Igen |
| Bemeneti tálcák száma összesen: | 1 |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 5–35 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10 - 90% |
| Szkenner típusa: | Síkágyas és automatikus lapadagolós szkenner |
| Szkennelés: | Színes szkennelés |
| Optikai szkennelési felbontás: | 600 x 1200 DPI |
| Szkennelési technológia: | FÁK |
| A fekete-fehér bemenet színmélysége: | 16 bit |
| Kimeneti bitmélység (szürkeárnyalatos): | 8 bit |
| Maximális felbontás: | 4800 x 1200 DPI |
| Kétoldalas nyomtatás: | Igen |
| Nyomtatás: | Színes nyomtatás |
| Szegély nélküli nyomtatás: | Igen |
| Monokróm nyomtatási sebesség (ISO/IEC 24734): | 8,8 kép/perc |
| Nyomtatási technológia: | Tintasugaras |
| Első oldal nyomtatási ideje (színes, normál minőség): | 19 másodperc |
| Színes nyomtatási sebesség (ISO/IEC 24734): | 4,4 kép/perc |
| Első oldal nyomtatási ideje (fekete-fehér, normál minőség): | 11 másodperc |
| Kétoldalas nyomtatási módok: | Autó |
| Mellékelt kábelek: | Légkondicionáló |
| A patron mellékelve van: | Igen |
| A mellékelt patron kapacitása (fekete): | 1 oldal. |
| Mellékelt patronkapacitás (CMY): | 1 oldal. |
| Használati utasítás: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

