Canon MAXIFY MB5150 tintasugaras A4 600 x 1200 DPI 24 oldal/perc Wi-Fi
Kód: PERCANWAK0134
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Canon MAXIFY MB5150 tintasugaras A4 600 x 1200 DPI 24 oldal/perc Wi-Fi| Mobil nyomtatási technológiák | Google Cloud Print, Apple AirPrint, Mopria nyomtatási szolgáltatás |
| Wi-Fi | Igen |
| Titkosítás/biztonság | SNMP |
| Wi-Fi szabványok | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Kábelezési technológia | 10/100Base-T(X) |
| Ethernet átviteli sebesség | 10 100 Mbps |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| Nyomtatópatronok száma | 4 |
| Maximális havi terhelés | 30000 oldal havonta |
| Ajánlott munkaterhelés | 250–1500 oldal havonta |
| Nyomdafestékek | Fekete, Cián, Bíbor, Sárga |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban) | 0,2 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50–60 Hz |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Energiafogyasztás (átlagos működés) | 25 W |
| Szín | Fekete |
| Érintőképernyő | Igen |
| Kijelző átlója | 8,89 cm (3,5") |
| Beépített kijelző | Igen |
| Vezérlés típusa | Érintés |
| Színes kijelző | Igen |
| Kijelző | LCD |
| Magasság | 291 mm |
| Súly | 11,4 kg |
| Mélység | 394 mm |
| Szélesség | 463 mm |
| Másolási sebesség (monokróm, normál minőség, A4) | 22 másolat percenként |
| Másolási sebesség (színes, normál minőség, A4) | 11,5 másolat percenként |
| Másolás | Színes másolás |
| N az 1-ben másolási funkció (N=) | 2, 4 |
| Másolatok átméretezése | 25 - 400% |
| Maximális példányszám | 99 példány |
| Faxfelbontás (fekete-fehér) | 300 x 300 DPI |
| Faxolás | Színes faxolás |
| Faxmemória | 250 oldal. |
| Modem sebessége | 33,6 Kbps |
| Fax adatátviteli sebesség | 3 mp/oldal |
| Fax küldése | 100 helyszín |
| Maximális ISO A-sorozatú papírméret | A4 |
| Egyedi média szélesség | 89 - 215,9 mm |
| ISO B méretek (B0...B9) | B5 |
| Fotópapír méretek | 10x15, 13x18, 20x25 |
| Egyedi médiahossz | 127 - 355,6 mm |
| A papírtálcában lévő médiatípusok | Nagy felbontású papír, Fényes papír, Sima papír, Matt papír, Borítékok, Félfényes papír |
| ISO A méretek (A0...A9) | A5, A4 |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.8 Mountain Lion |
| Támogatott mobil operációs rendszerek | iOS, Android, Windows RT, Windows 10 Mobile |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 8.1, Windows 8.1 Pro x64, Windows 7 Enterprise, Windows Vista Enterprise, Windows Vista Home Premium x64, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Pro x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 10 Education x64, Windows 8 x64, Windows 8.1 Pro, Windows 7 Ultimate, Windows Vista Enterprise x64, Windows Vista Ultimate, Windows 7 Home Basic, Windows 8.1 Enterprise, Windows 7 Starter, Windows 8.1 x64, Windows 7 Starter x64, Windows 8 Pro, Windows 8, Windows 7 Home Premium, Windows Vista Business x64, Windows Vista Home Basic, Windows 10 Enterprise, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 10 Education, Windows 8 Enterprise x64, Windows Vista Home Basic x64, Windows Vista Ultimate x64, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Enterprise x64, Windows 8 Enterprise, Windows Vista Business, Windows Vista Home Premium, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 10 Pro, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home x64, Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64 |
| Támogatott szerver operációs rendszerek | Windows Server 2012 R2, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012, Windows Server 2008 |
| Zajszint | 56 dB |
| Patron típusa | PGI-2500XL BK, PGI-2500XL C, PGI-2500XL M, PGI-2500XL Y |
| Standard interfész | Ethernet, USB 2.0, vezeték nélküli LAN |
| USB-port | Igen |
| USB 2.0 portok száma | 1 |
| Teljes bemeneti kapacitás | 250 lap |
| Automatikus adagoló kapacitása | 50 lap |
| Papírbemeneti típus | Patron |
| Bemeneti tálcák száma összesen | 1 |
| Automatikus dokumentumadagoló (ADF) | Igen |
| Integrált kártyaolvasó | Nem |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 15–30 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 10–80% |
| Szkenner típusa | Síkágyas és automatikus lapadagolós szkenner |
| Beviteli színmélység | 48 bit |
| Maximális szkennelési terület | 216 x 297 mm |
| Szkennelési technológia | Kettős CIS |
| Szkennelés ide: | USB, FTP, E-mail, Felhő |
| Kétoldalas beolvasási sebesség (fekete-fehér) | 23 oldal percenként |
| Szkennelés | Színes szkennelés |
| Kimeneti színmélység | 24 bit |
| Optikai szkennelési felbontás | 1200 x 1200 DPI |
| Kétoldalas beolvasási sebesség (színes) | 23 oldal percenként |
| Kétoldalas szkennelés | Igen |
| Nyomtatási sebesség (színes, normál minőség, A4) | 15,5 oldal percenként |
| Nyomtatási sebesség (fekete-fehér, normál minőség, A4) | 24 oldal percenként |
| Kétoldalas nyomtatás | Igen |
| Kétoldalas nyomtatási módok | Autó |
| Első oldal nyomtatási ideje (fekete-fehér, normál minőség) | 6 másodperc |
| Első oldal nyomtatási ideje (színes, normál minőség) | 7 másodperc |
| Maximális felbontás | 600 x 1200 DPI |
| Nyomtatás | Színes nyomtatás |
| Nyomtatási technológia | Tintasugaras |
| Mellékelt illesztőprogramok | Igen |
| Csomagolt szoftver | Quick Utility Toolbox, Easy-WebPrint EX, IJ Network Device Setup Utility |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Inkjet MFDs |
|---|---|
| Súly: | 14.42 kg |
| EAN vonalkód: | 4549292052329 |
| Mobil nyomtatási technológiák: | Google Cloud Print, Apple AirPrint, Mopria nyomtatási szolgáltatás |
| Wi-Fi: | Igen |
| Titkosítás/Biztonság: | SNMP |
| Wi-Fi szabványok: | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Kábelezési technológia: | 10/100Base-T(X) |
| Ethernet átviteli sebesség: | 10 100 Mbps |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Nyomtatópatronok száma: | 4 |
| Maximális havi terhelés: | 30000 oldal havonta |
| Ajánlott munkaterhelés: | 250–1500 oldal havonta |
| Nyomdafestékek: | Fekete, Cián, Bíbor, Sárga |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban): | 0,2 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50–60 Hz |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Energiafogyasztás (átlagos működés): | 25 W |
| Szín: | Fekete |
| Érintőképernyő: | Igen |
| Kijelző átlója: | 8,89 cm (3,5") |
| Beépített kijelző: | Igen |
| Vezérlés típusa: | Érintés |
| Színes kijelző: | Igen |
| Kijelző: | LCD |
| Magasság: | 291 mm |
| Súly: | 11,4 kg |
| Mélység: | 394 mm |
| Szélesség: | 463 mm |
| Másolási sebesség (monokróm, normál minőség, A4): | 22 másolat percenként |
| Másolási sebesség (színes, normál minőség, A4): | 11,5 másolat percenként |
| Másolás: | Színes másolás |
| N az 1-ben másolási funkció (N=): | 2, 4 |
| Másolatok átméretezése: | 25–400% |
| Maximális példányszám: | 99 példány |
| Faxfelbontás (fekete-fehér): | 300 x 300 DPI |
| Faxolás: | Színes faxolás |
| Faxmemória: | 250 oldal. |
| Modem sebessége: | 33,6 Kbps |
| Fax adatátviteli sebesség: | 3 mp/oldal |
| Fax küldése: | 100 helyszín |
| Maximális ISO A-sorozatú papírméret: | A4 |
| Egyedi média szélesség: | 89 - 215,9 mm |
| ISO B méretek (B0...B9): | B5 |
| Fotópapír méretek: | 10x15, 13x18, 20x25 |
| Egyedi médiahossz: | 127 - 355,6 mm |
| A papírtálcában lévő médiatípusok: | Nagy felbontású papír, Fényes papír, Sima papír, Matt papír, Borítékok, Közepesen fényes papír |
| ISO A méretek (A0...A9): | A5, A4 |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.8 Mountain Lion |
| Támogatott mobil operációs rendszerek: | iOS, Android, Windows RT, Windows 10 Mobile |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 8.1, Windows 8.1 Pro x64, Windows 7 Enterprise, Windows Vista Enterprise, Windows Vista Home Premium x64, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Pro x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 10 Education x64, Windows 8 x64, Windows 8.1 Pro, Windows 7 Ultimate, Windows Vista Enterprise x64, Windows Vista Ultimate, Windows 7 Home Basic, Windows 8.1 Enterprise, Windows 7 Starter, Windows 8.1 x64, Windows 7 Starter x64, Windows 8 Pro, Windows 8, Windows 7 Home Premium, Windows Vista Business x64, Windows Vista Home Basic, Windows 10 Enterprise, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 10 Oktatás, Windows 8 Enterprise x64, Windows Vista Home Basic x64, Windows Vista Ultimate x64, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Enterprise x64, Windows 8 Enterprise, Windows Vista Business, Windows Vista Home Premium, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 10 Pro, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home x64, Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64 |
| Támogatott szerver operációs rendszerek: | Windows Server 2012 R2, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012, Windows Server 2008 |
| Zajszint: | 56 dB |
| Patron típusa: | PGI-2500XL BK, PGI-2500XL C, PGI-2500XL M, PGI-2500XL Y |
| Standard interfész: | Ethernet, USB 2.0, vezeték nélküli LAN |
| USB-port: | Igen |
| USB 2.0 portok száma: | 1 |
| Teljes bemeneti kapacitás: | 250 lap |
| Automatikus adagoló kapacitása: | 50 lap |
| Papírbemeneti típus: | Patron |
| Bemeneti tálcák száma összesen: | 1 |
| Automatikus dokumentumadagoló (ADF): | Igen |
| Integrált kártyaolvasó: | Nem |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 15–30 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10–80% |
| Szkenner típusa: | Síkágyas és automatikus lapadagolós szkenner |
| Beviteli színmélység: | 48 bit |
| Maximális szkennelési terület: | 216 x 297 mm |
| Szkennelési technológia: | Kettős CIS |
| Szkennelés ide:: | USB, FTP, Email, Felhő |
| Kétoldalas beolvasási sebesség (fekete-fehér): | 23 oldal percenként |
| Szkennelés: | Színes szkennelés |
| Kimeneti színmélység: | 24 bit |
| Optikai szkennelési felbontás: | 1200 x 1200 DPI |
| Kétoldalas beolvasási sebesség (színes): | 23 oldal percenként |
| Kétoldalas szkennelés: | Igen |
| Nyomtatási sebesség (színes, normál minőség, A4): | 15,5 oldal percenként |
| Nyomtatási sebesség (fekete-fehér, normál minőség, A4): | 24 oldal percenként |
| Kétoldalas nyomtatás: | Igen |
| Kétoldalas nyomtatási módok: | Autó |
| Első oldal nyomtatási ideje (fekete-fehér, normál minőség): | 6 másodperc |
| Első oldal nyomtatási ideje (színes, normál minőség): | 7 másodperc |
| Maximális felbontás: | 600 x 1200 DPI |
| Nyomtatás: | Színes nyomtatás |
| Nyomtatási technológia: | Tintasugaras |
| Mellékelt illesztőprogramok: | Igen |
| Csomagolt szoftver: | Quick Utility Toolbox, Easy-WebPrint EX, IJ Network Device Setup Utility |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

