CamelBak MULE váztáska hidratálóval
Kód: SURCMLTPO0060
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
CamelBak MULE váztáska hidratálóval| Zárás típusa | Cipzár |
| Vízálló | IPX5 |
| Szín | Szürke, Fekete |
| Modell | Kerékpártáska |
| PFAS-mentes | Igen |
| Rögzítés típusa | A kerethez |
| Hidrozsák | Igen |
| Fényvisszaverő elemek | Igen |
| Állítható pántok | Igen |
| BPA-mentes | Igen |
| Magasság | 180 mm |
| Mélység | 50 mm |
| Teljes kapacitás | 4,5 liter |
| Hidrovákuum térfogat | 2 liter |
| Szélesség | 480 mm |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Figyelmeztetés | Rendszeresen ellenőrizze a kapcsolási állapotot., Száraz, hőtől védett helyen tárolandó., Kerülje az éles tárgyakkal való érintkezést. |
| Fő anyag | Nejlon |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bags, backpacks, organizers |
|---|---|
| Súly: | 0.44 kg |
| EAN vonalkód: | 886798059204 |
| Zárás típusa: | Cipzár |
| Vízálló: | IPX5 |
| Szín: | Szürke, Fekete |
| Modell: | Kerékpártáska |
| PFAS-mentes: | Igen |
| Rögzítés típusa: | A kerethez |
| Hidrozsák: | Igen |
| Fényvisszaverő elemek: | Igen |
| Állítható pántok: | Igen |
| BPA-mentes: | Igen |
| Magasság: | 180 mm |
| Mélység: | 50 mm |
| Teljes kapacitás: | 4,5 liter |
| Hidrovákuum térfogat: | 2 liter |
| Szélesség: | 480 mm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Figyelmeztetés: | Rendszeresen ellenőrizze a bekapcsolt állapotot., Száraz, hőtől védett helyen tárolandó., Kerülje az éles tárgyakkal való érintkezést. |
| Fő anyag: | Nejlon |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

