Cama SOHO POL LEF polc Lebegő polc Falra szerelhető Forgácslap Fekete
Kód: POLCMMDRE0003
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Cama SOHO POL LEF polc Lebegő polc Falra szerelhető Forgácslap Fekete| Modell | Lebegő polcok |
| Szoba | Egyetemes |
| Szín | Tölgyfa bal lábak, fekete |
| Arc | Téglalap |
| Stílus | Modern |
| Rácsok száma | 2 polc/polcok |
| Rögzítési módszer | Falra szerelhető |
| További információk | Összeszerelhető bútorok, A laminált forgácslap ellenáll a mechanikai igénybevételnek és a szélsőséges hőmérsékleteknek, A garnitúrák fotói a kollekció többi bútorával való mintaelrendezést mutatnak. Más modellek külön is megvásárolhatók. |
| Felületi anyag | Laminált |
| Anyag | Forgácslap |
| Összeg | 2 |
| Maximális teherbírás | 10 kg |
| Gyűjtemény | SOHO |
| Kompozíciót igényel | Igen |
| Felületkezelés típusa | Homályos |
| Összeszerelt | Nem |
| Magasság | 200 mm |
| Csomag szélessége | 215 mm |
| Csomag magassága | 80 mm |
| Szélesség | 1250 mm |
| Súly csomagolással együtt | 13 kg |
| Csomagolási mélység | 1350 mm |
| Mélység | 200 mm |
| Csomagok száma | 1 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Furniture shelves |
|---|---|
| Súly: | 13 kg |
| EAN vonalkód: | 5903815003448 |
| Modell: | Lebegő polcok |
| Szoba: | Egyetemes |
| Szín: | Tölgyfalevél, Fekete |
| Arc: | Téglalap |
| Stílus: | Modern |
| Rácsok száma: | 2 polc/polcok |
| Rögzítési módszer: | Falra szerelhető |
| További információk: | Összeszerelhető bútorok, A laminált forgácslapot a mechanikai igénybevétellel és a szélsőséges hőmérsékletekkel szembeni ellenállás jellemzi., A szett fotói a kollekció többi bútorával való mintaelrendezést mutatnak. Más modellek külön is megvásárolhatók. |
| Felületi anyag: | Laminált |
| Anyag: | Forgácslap |
| Összeg: | 2 |
| Maximális teherbírás: | 10 kg |
| Gyűjtemény: | SOHO |
| Kompozíciót igényel: | Igen |
| Felületkezelés típusa: | Homályos |
| Összeszerelt: | Nem |
| Magasság: | 200 mm |
| Csomag szélessége: | 215 mm |
| Csomag magassága: | 80 mm |
| Szélesség: | 1250 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 13 kg |
| Csomagolási mélység: | 1350 mm |
| Mélység: | 200 mm |
| Csomagok száma: | 1 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

