Cama RO5 ANTR/WOT nappali szekrény Tárolószekrény
Kód: RGACMMDRE0070
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Cama RO5 ANTR/WOT nappali szekrény Tárolószekrény| Ajtófelület anyaga | Laminált |
| Ajtó típusa | Ajtó zsanérral |
| Ajtó színe | Wotan tölgy |
| Keret anyaga | Forgácslap |
| Modell | Tárolószekrény |
| Helyszín / pozíció | Állóbútorok |
| Gyűjtemény | ROCO |
| Ajtó anyaga | Közepes sűrűségű farostlemez (MDF) |
| Keretfelület anyaga | Laminált |
| Terméktípus | Szekrény a falnak támaszkodva |
| Ajtók száma | 1 ajtó/ajtók |
| Keret színe | Antracit |
| Keret kivitel típusa | Homályos |
| Tükör | Nem |
| Ajtófelület típusa | Homályos |
| További információk | Álló vagy fali szekrény, Ha a front felfelé nyílik, gázlifteket kell vásárolnia (1 darab szekrényenként), Lehetőség van a szekrény vízszintes vagy függőleges felakasztására/fektetésére, Összeszerelhető bútor, LED szekrényvilágítás vásárolható., Egy belső tér - polcok nélkül, A laminált forgácslap ellenáll a mechanikai igénybevételnek és a szélsőséges hőmérsékleteknek, Az árban található kiegészítők, úgynevezett tolóajtók, Egy fedél lefelé vagy oldalra (balra/jobbra) nyílik |
| Csomagolási mélység | 420 mm |
| Súly csomagolással együtt | 10,5 kg |
| Szélesség | 370 mm |
| Csomag szélessége | 480 mm |
| Magasság | 370 mm |
| Csomag magassága | 110 mm |
| Mélység | 390 mm |
| Csomagok száma | 1 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Shelves |
|---|---|
| Súly: | 10.5 kg |
| EAN vonalkód: | 5903815005091 |
| Ajtófelület anyaga: | Laminált |
| Ajtó típusa: | Ajtó zsanérral |
| Ajtó színe: | Wotan tölgy |
| Keret anyaga: | Forgácslap |
| Modell: | Tárolószekrény |
| Helyszín / pozíció: | Állóbútorok |
| Gyűjtemény: | ROCO |
| Ajtó anyaga: | Közepes sűrűségű farostlemez (MDF) |
| Keretfelület anyaga: | Laminált |
| Terméktípus: | Szekrény a falnak támaszkodva |
| Ajtók száma: | 1 ajtó/ajtók |
| Keret színe: | Antracit |
| Keret kivitel típusa: | Homályos |
| Tükör: | Nem |
| Ajtófelület típusa: | Homályos |
| További információk: | Álló vagy falra szerelhető szekrény, Ha az előlap felfelé nyílik, gázliftet kell vásárolnia (1 darab szekrényenként)., Lehetőség van a szekrény vízszintes vagy függőleges felakasztására/elhelyezésére, Összeszerelhető bútorok, LED-es szekrényvilágítást vásárolhatsz., Egy belső tér - polcok nélkül, A laminált forgácslapot a mechanikai igénybevétellel és a szélsőséges hőmérsékletekkel szembeni ellenállás jellemzi., Az árban szereplő kiegészítők: úgynevezett csúszkák, Az egyik fedél lefelé vagy oldalra (balra/jobbra) nyílik |
| Csomagolási mélység: | 420 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 10,5 kg |
| Szélesség: | 370 mm |
| Csomag szélessége: | 480 mm |
| Magasság: | 370 mm |
| Csomag magassága: | 110 mm |
| Mélység: | 390 mm |
| Csomagok száma: | 1 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

