Cama polc PORTO 150x18x16.5 tölgy/fekete
Kód: POLCMMDRE0013
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Cama polc PORTO 150x18x16.5 tölgy/fekete| Szín | Tölgy, Fekete |
| Szoba | Étkező, Előszoba, Hálószoba, Iroda, Otthoni iroda, Nappali, Univerzális |
| Modell | Polc |
| Stílus | Modern |
| Gyűjtemény | PORTO |
| Rögzítési módszer | Falra szerelhető |
| Világítás | Opcionális, külön megvásárolható |
| Anyag | Forgácslap |
| Rácsok száma | 1 polc/polcok |
| Kompozíciót igényel | Igen |
| Összeszerelt | Nem |
| Állítható polcmagasság | Nem |
| Szélesség | 1500 mm |
| Vastagság | 1,6 cm |
| Magasság | 165 mm |
| Mélység | 180 mm |
| Csomag magassága | 65 mm |
| Csomag szélessége | 225 mm |
| Csomagolási mélység | 1625 mm |
| Súly csomagolással együtt | 8,5 kg |
| Csomagok száma | 1 |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| A készlet tartalma | Összeszerelési útmutató x1, Minden szükséges összeszerelési tartozék, Polc x1 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Furniture shelves |
|---|---|
| Súly: | 8.5 kg |
| EAN vonalkód: | 5903815010255 |
| Szín: | Tölgy, Fekete |
| Szoba: | Ebédlő, Folyosó, Hálószoba, Hivatal, Otthoni iroda, Nappali, Egyetemes |
| Modell: | Polc |
| Stílus: | Modern |
| Gyűjtemény: | PORTO |
| Rögzítési módszer: | Falra szerelhető |
| Világítás: | Opcionális, külön megvásárolható |
| Anyag: | Forgácslap |
| Rácsok száma: | 1 polc/polcok |
| Kompozíciót igényel: | Igen |
| Összeszerelt: | Nem |
| Állítható polcmagasság: | Nem |
| Szélesség: | 1500 mm |
| Vastagság: | 1,6 cm |
| Magasság: | 165 mm |
| Mélység: | 180 mm |
| Csomag magassága: | 65 mm |
| Csomag szélessége: | 225 mm |
| Csomagolási mélység: | 1625 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 8,5 kg |
| Csomagok száma: | 1 |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| A készlet tartalma: | Összeszerelési útmutató x1, Minden szükséges szerelési tartozék, 1 db polc |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

