CALIBRA Veterinary Diets Ultra Hypoallergenic Insect - száraz kutyaeledel - 2 kg
Kód: DLPCIBKAS0013
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
CALIBRA Veterinary Diets Ultra Hypoallergenic Insect - száraz kutyaeledel - 2 kg| Szójamentes | Igen |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Gluténmentes | Igen |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Tanács | CALIBRA állatorvosi diéták |
| Súlytartomány | 2 kg - 4,9 kg |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Mesterséges színezékek nélkül | Nincsenek elérhető adatok |
| Egyéb jellemzők | Gluténmentes |
| Kategória | A kutyádnak |
| Fajtaméret | Minden fajtának alkalmas |
| Fő íz | Rovar |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Cukormentes | Nem |
| Kutyafajta | Bármely fajta |
| Súly | 2 kg |
| Az állat speciális igényei | Az ételintolerancia csökkentése |
| Figyelmeztetés | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését. Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. Kövesse a csomagoláson feltüntetett ajánlott eledelmennyiséget. |
| Durva hamu | 5,5% |
| Nedvességtartalom | 10% |
| Nyersrost | 3% |
| Zsírtartalom | 14% |
| Fehérjék | 23% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 2.07 kg |
| EAN vonalkód: | 8594062089971 |
| Szójamentes: | Igen |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Gluténmentes: | Igen |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Tanács: | CALIBRA állatorvosi diéták |
| Súlytartomány: | 2 kg - 4,9 kg |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Nincsenek elérhető adatok |
| Egyéb jellemzők: | Gluténmentes |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas |
| Fő íz: | Rovar |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Cukormentes: | Nem |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Súly: | 2 kg |
| Az állat speciális igényei: | Az ételintolerancia csökkentése |
| Figyelmeztetés: | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően. |
| Durva hamu: | 5,5% |
| Nedvességtartalom: | 10% |
| Nyersrost: | 3% |
| Zsírtartalom: | 14% |
| Fehérjék: | 23% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

