CALIBRA VD Kutya Gastrointestinal & Pancreas Low Fat - száraz kutyatáp - 2kg
Kód: VETCIBKSP0008
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
CALIBRA VD Kutya Gastrointestinal & Pancreas Low Fat - száraz kutyatáp - 2kg| Kategória | A kutyádnak |
| Állatorvosi besorolás | Teljes értékű takarmány, diétás takarmánykeverék |
| Cukormentes | Igen |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Szójamentes | Igen |
| Termékkategória | Állatorvosi eledel, Száraz eledel |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Gluténmentes | Igen |
| Fő íz | Lazac |
| Súlytartomány | 2 kg - 4,9 kg |
| Tanács | CALIBRA állatorvosi diéták |
| Egyéb jellemzők | Gluténmentes, Emésztéstámogatás, Gyomor-bélrendszeri problémák, Hasnyálmirigy |
| Fajtaméret | Minden fajtának alkalmas |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Az állat speciális igényei | Bélfelszívódási zavar, Külső hasnyálmirigy-elégtelenség, Megfelelő emésztés |
| Kutyafajta | Bármely fajta |
| Súly | 2 kg |
| Figyelmeztetés | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen az étel szennyeződésének elkerülése érdekében., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. |
| Nyersrost | 2,5% |
| Nedvességtartalom | 10% |
| Fehérjék | 26% |
| Zsírtartalom | 8% |
| Durva hamu | 5,5% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 2.05 kg |
| EAN vonalkód: | 8595706702980 |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Állatorvosi osztályozás: | Teljes takarmány, Takarmánykeverék |
| Cukormentes: | Igen |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Szójamentes: | Igen |
| Termékkategória: | Állatorvosi takarmány, Száraz étel |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Gluténmentes: | Igen |
| Fő íz: | Lazac |
| Súlytartomány: | 2 kg - 4,9 kg |
| Tanács: | CALIBRA állatorvosi diéták |
| Egyéb jellemzők: | Gluténmentes, Emésztés támogatása, Emésztőrendszeri problémák, Hasnyálmirigy |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Az állat speciális igényei: | Bélrendszeri felszívódási zavar, Külső hasnyálmirigy-elégtelenség, Megfelelő emésztés |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Súly: | 2 kg |
| Figyelmeztetés: | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. |
| Nyersrost: | 2,5% |
| Nedvességtartalom: | 10% |
| Fehérjék: | 26% |
| Zsírtartalom: | 8% |
| Durva hamu: | 5,5% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

