CALIBRA VD hipoallergén kutya bőr- és szőrzettámogatás - száraz kutyaeledel - 2 kg
Kód: VETCIBKSP0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
CALIBRA VD hipoallergén kutya bőr- és szőrzettámogatás - száraz kutyaeledel - 2 kg| Kategória | A kutyádnak |
| Súlytartomány | 2 kg - 4,9 kg |
| Állatorvosi osztályozás | Teljes értékű takarmány, diétás takarmánykeverék |
| Tanács | CALIBRA állatorvosi diéták |
| Fajtaméret | Minden fajtának alkalmas |
| Az állat speciális igényei | Ételallergia, Allergiás, Bőr- és szőrzeti problémák, Szőrhullás |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Kutyafajta | Bármely fajta |
| Cukormentes | Igen |
| Gluténmentes | Igen |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Súly | 2 kg |
| Termékkategória | Száraz eledel, állatorvosi eledel |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Szójamentes | Igen |
| Fő íz | Lazac |
| Egyéb jellemzők | Gluténmentes, Haj- és bőrápoló, Gabonamentes, Allergiák, Ételérzékenység |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Figyelmeztetés | Kövesse az ajánlott eledelmennyiséget a csomagoláson található utasítások szerint., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen az ételszennyeződés elkerülése érdekében., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. |
| Nyersrost | 3,2% |
| Durva hamu | 8% |
| Zsírtartalom | 14% |
| Nedvességtartalom | 10% |
| Fehérjék | 25% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 2 kg |
| EAN vonalkód: | 8594062087243 |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Súlytartomány: | 2 kg - 4,9 kg |
| Állatorvosi osztályozás: | Teljes takarmány, Takarmánykeverék |
| Tanács: | CALIBRA állatorvosi diéták |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas |
| Az állat speciális igényei: | Ételallergia, Allergiás, Bőr és szőrzet, Hulló kabát |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Cukormentes: | Igen |
| Gluténmentes: | Igen |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Súly: | 2 kg |
| Termékkategória: | Száraz étel, Állatorvosi takarmány |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Szójamentes: | Igen |
| Fő íz: | Lazac |
| Egyéb jellemzők: | Gluténmentes, Haj és bőr, Gabonamentes, Allergia, Ételtúlérzékenység |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Figyelmeztetés: | Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. |
| Nyersrost: | 3,2% |
| Durva hamu: | 8% |
| Zsírtartalom: | 14% |
| Nedvességtartalom: | 10% |
| Fehérjék: | 25% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

