CALIBRA Dog Life Junior Small&Medium Breed Bárány - száraz kutyatáp - 2,5 kg
Kód: DLPCIBKAS0018
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
CALIBRA Dog Life Junior Small&Medium Breed Bárány - száraz kutyatáp - 2,5 kg| Adagolási forma | Szilárd |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Az állat kora | Junior |
| Tanács | CALIBRA Élet |
| Súlytartomány | 2 kg - 4,9 kg |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Kategória | A kutyádnak |
| Az állat speciális igényei | Növekedési időszak |
| Egyéb jellemzők | Izomépítés, Gluténmentes, Általános egészség, Növekedési időszak |
| Cukormentes | Igen |
| Fő íz | Bárány |
| Kutyafajta | Minden közepes méretű kutyafajta, Minden kistestű kutyafajta, Minden kis- és közepes méretű kutyafajta |
| Gluténmentes | Igen |
| Fajtaméret | Közepes fajtájú 10-25 kg, Kis fajtájú 5-10 kg |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Szójamentes | Igen |
| Állatorvosi besorolás | Teljes takarmány |
| Súly | 2,5 kg |
| Figyelmeztetés | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen az étel szennyeződésének elkerülése érdekében. Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően. |
| Nyersrost | 2,5% |
| Durva hamu | 7,8% |
| Fehérjék | 28% |
| Zsírtartalom | 18% |
| Nedvességtartalom | 9% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 2.6 kg |
| EAN vonalkód: | 8594062086499 |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Az állat kora: | Junior |
| Tanács: | CALIBRA Élet |
| Súlytartomány: | 2 kg - 4,9 kg |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Az állat speciális igényei: | Növekedési időszak |
| Egyéb jellemzők: | Izomépítés, Gluténmentes, Általános egészségi állapot, Növekedési időszak |
| Cukormentes: | Igen |
| Fő íz: | Bárány |
| Kutyafajta: | Minden közepes méretű kutyafajta, Minden kistestű kutyafajta, Minden kis- és közepes testű kutyafajta |
| Gluténmentes: | Igen |
| Fajtaméret: | Közepes testsúlyú 10-25 kg, Kistestű 5-10 kg |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Szójamentes: | Igen |
| Állatorvosi osztályozás: | Teljes takarmány |
| Súly: | 2,5 kg |
| Figyelmeztetés: | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően. |
| Nyersrost: | 2,5% |
| Durva hamu: | 7,8% |
| Fehérjék: | 28% |
| Zsírtartalom: | 18% |
| Nedvességtartalom: | 9% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

