C&C Moduláris ketrec 4x2 + Galéria 2x1 + szürke rámpa
Kód: DLZCDCKLA0012
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
C&C Moduláris ketrec 4x2 + Galéria 2x1 + szürke rámpa| Kategória | Sünök számára, Nyulak számára, Éjszakai madarak számára, Tengerimalacok számára, Egerek és patkányok számára, Rágcsálók számára |
| Súlytartomány | 5 kg - 9,9 kg |
| Termékkategória | Ketrec |
| Terméktípus | Bárok |
| Könnyű tisztítás | Igen |
| Háziállat típusának ajánlott | Tengeri malac |
| Szín | Szürke |
| Szezonális ajánlat | Tavaszi |
| Állattípus | Tengeri malac |
| Forgógörgők | Nem |
| Szélesség | 750 mm |
| Hossz | 145 cm |
| Súly | 10 kg |
| Magasság | 750 mm |
| Figyelmeztetés | Rendszeresen ellenőrizze a ketrec állapotát olyan sérülések szempontjából, amelyek veszélyt jelenthetnek az állatokra. Győződjön meg arról, hogy a ketrec megfelelően van összeszerelve, hogy elkerülje az állatok szökését. Győződjön meg arról, hogy a ketrec megfelelően szellőzik, hogy biztosítsa az állat számára a megfelelő légáramlást. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Cages |
|---|---|
| Súly: | 7.49 kg |
| EAN vonalkód: | 5065006565293 |
| Kategória: | A sündisznónak, A nyúlnak, Az éjszakai bagolynak, Tengerimalacoknak, Egerek és patkányok számára, Rágcsálók számára |
| Súlytartomány: | 5 kg - 9,9 kg |
| Termékkategória: | Ketrec |
| Terméktípus: | Bárok |
| Könnyű tisztítás: | Igen |
| Háziállat típusának ajánlott: | Tengeri malac |
| Szín: | Szürke |
| Szezonális ajánlat: | Tavaszi |
| Állattípus: | Tengeri malac |
| Forgógörgők: | Nem |
| Szélesség: | 750 mm |
| Hossz: | 145 cm |
| Súly: | 10 kg |
| Magasság: | 750 mm |
| Figyelmeztetés: | Rendszeresen ellenőrizze a ketrec állapotát olyan sérülések szempontjából, amelyek veszélyt jelenthetnek az állatokra., Győződjön meg róla, hogy a ketrec megfelelően van összeszerelve, hogy elkerülje az állatok szökésének kockázatát., Győződjön meg róla, hogy a ketrec megfelelően szellőzik, hogy az állat számára elegendő légáramlás biztosított legyen. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

