C&C Moduláris ketrec 3x2 110x75 cm tengerimalac, sün, fekete
Kód: DLZCDCKLA0004
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
C&C Moduláris ketrec 3x2 110x75 cm tengerimalac, sün, fekete| Könnyű tisztítás | Igen |
| Szín | Fekete |
| Súlytartomány | 5 kg - 9,9 kg |
| Termékkategória | Ketrec |
| Állattípus | rágcsálók |
| Kategória | Nyulaknak, Éjszakai madaraknak, Tengerimalacoknak, Sünöknek, Egereknek és patkányoknak, Rágcsálóknak |
| Forgógörgők | Nem |
| Háziállat típusának ajánlott | Tengeri malac |
| Terméktípus | Bárok |
| Szezonális ajánlat | Tavaszi |
| Súly | 7,5 kg |
| Magasság | 750 mm |
| Szélesség | 1100 mm |
| Mélység | 370 mm |
| Figyelmeztetés | Rendszeresen ellenőrizze a ketrec állapotát olyan sérülések szempontjából, amelyek veszélyt jelenthetnek az állatokra. Győződjön meg arról, hogy a ketrec megfelelően van összeszerelve, hogy elkerülje az állatok szökését. Győződjön meg arról, hogy a ketrec megfelelően szellőzik, hogy biztosítsa az állat számára a megfelelő légáramlást. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Cages |
|---|---|
| Súly: | 4.45 kg |
| EAN vonalkód: | 5065006565101 |
| Könnyű tisztítás: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Súlytartomány: | 5 kg - 9,9 kg |
| Termékkategória: | Ketrec |
| Állattípus: | rágcsálók |
| Kategória: | A nyúlnak, Az éjszakai bagolynak, Tengerimalacoknak, A sündisznónak, Egerek és patkányok számára, Rágcsálók számára |
| Forgógörgők: | Nem |
| Háziállat típusának ajánlott: | Tengeri malac |
| Terméktípus: | Bárok |
| Szezonális ajánlat: | Tavaszi |
| Súly: | 7,5 kg |
| Magasság: | 750 mm |
| Szélesség: | 1100 mm |
| Mélység: | 370 mm |
| Figyelmeztetés: | Rendszeresen ellenőrizze a ketrec állapotát olyan sérülések szempontjából, amelyek veszélyt jelenthetnek az állatokra., Győződjön meg róla, hogy a ketrec megfelelően van összeszerelve, hogy elkerülje az állatok szökésének kockázatát., Győződjön meg róla, hogy a ketrec megfelelően szellőzik, hogy az állat számára elegendő légáramlás biztosított legyen. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

