C&C 5x2 moduláris ketrec malacoknak, nyulaknak és sünöknek, fekete, 180 x 75 x 37 cm
Kód: DLZCDCKLA0010
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
C&C 5x2 moduláris ketrec malacoknak, nyulaknak és sünöknek, fekete, 180 x 75 x 37 cm| Súlytartomány | 5 kg - 9,9 kg |
| Szezonális ajánlat | Tavaszi |
| Kategória | Egereknek és patkányoknak, Tengerimalacoknak, Nyulaknak, Éjszakai madaraknak, Rágcsálóknak |
| Termékkategória | Ketrec |
| Szín | Fekete |
| Könnyű tisztítás | Igen |
| Terméktípus | Bárok |
| Állattípus | Tengeri malac |
| Forgógörgők | Nem |
| Háziállat típusának ajánlott | Tengeri malac |
| Súly | 8,5 kg |
| Magasság | 750 mm |
| Hossz | 1800 mm |
| Szélesség | 370 mm |
| Figyelmeztetés | Győződjön meg róla, hogy a ketrec megfelelően van összeszerelve, hogy megakadályozza az állatok szökésének kockázatát. Győződjön meg arról, hogy a ketrec megfelelően szellőzik, hogy biztosítsa az állat számára a megfelelő légáramlást. Rendszeresen ellenőrizze a ketrec állapotát olyan sérülések szempontjából, amelyek veszélyt jelenthetnek az állatokra. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Cages |
|---|---|
| Súly: | 5.82 kg |
| EAN vonalkód: | 5065006565187 |
| Súlytartomány: | 5 kg - 9,9 kg |
| Szezonális ajánlat: | Tavaszi |
| Kategória: | Egerek és patkányok számára, Tengerimalacoknak, A nyúlnak, Az éjszakai bagolynak, Rágcsálók számára |
| Termékkategória: | Ketrec |
| Szín: | Fekete |
| Könnyű tisztítás: | Igen |
| Terméktípus: | Bárok |
| Állattípus: | Tengeri malac |
| Forgógörgők: | Nem |
| Háziállat típusának ajánlott: | Tengeri malac |
| Súly: | 8,5 kg |
| Magasság: | 750 mm |
| Hossz: | 1800 mm |
| Szélesség: | 370 mm |
| Figyelmeztetés: | Győződjön meg róla, hogy a ketrec megfelelően van összeszerelve, hogy elkerülje az állatok szökésének kockázatát., Győződjön meg róla, hogy a ketrec megfelelően szellőzik, hogy az állat számára elegendő légáramlás biztosított legyen., Rendszeresen ellenőrizze a ketrec állapotát olyan sérülések szempontjából, amelyek veszélyt jelenthetnek az állatokra. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

