Bushhawk kés 9244 101 INC
Kód: SUR101NSM0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Bushhawk kés 9244 101 INC| Csúszásgátló felület | Igen |
| Szín | Zöld, fekete |
| Beleértve a késtokot | Igen |
| Penge anyaga | 3Cr13SS rozsdamentes acél |
| Terméktípus | Kés |
| Kés típusa | Multifunkcionális kés |
| Penge típusa | Sima |
| Nyél anyaga | Kabát |
| Hossz | 230 mm |
| Penge hossza | 110 mm |
| Figyelmeztetés | Figyelmeztetés: A szerszám éles és vágásokat okozhat. Legyen óvatos használat közben. Minden használat előtt gondosan ellenőrizze a szerszámot, hogy megbizonyosodjon arról, hogy megfelelően működik. Gyermekektől elzárva tartandó. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Knives, penknives, machetes |
|---|---|
| Súly: | 0.188 kg |
| EAN vonalkód: | 8719298277859 |
| Csúszásgátló felület: | Igen |
| Szín: | Zöld, Fekete |
| Beleértve a késtokot: | Igen |
| Penge anyaga: | 3Cr13SS rozsdamentes acél |
| Terméktípus: | Kés |
| Kés típusa: | Multifunkcionális kés |
| Penge típusa: | Sima |
| Nyél anyaga: | Kabát |
| Hossz: | 230 mm |
| Penge hossza: | 110 mm |
| Figyelmeztetés: | Figyelmeztetés: A szerszám éles és vágásokat okozhat. Legyen óvatos használat közben., Minden használat előtt gondosan ellenőrizze a szerszámot, hogy megbizonyosodjon arról, hogy jó működőképes állapotban van., Gyermekektől elzárva tartandó. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

