BULT Marhahúsos kolbász - kutyasnack - 40 db
Kód: DLPBTUPRZ0033
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
BULT Marhahúsos kolbász - kutyasnack - 40 db| Csomagolás típusa | Karton |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Az állat speciális igényei | Nincsenek konkrét igények |
| Cukormentes | Igen |
| Súly | 1 kg |
| Kutyafajta | Bármely fajta |
| Szójamentes | Igen |
| Gluténmentes | Igen |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Fajtaméret | Minden fajtának alkalmas |
| Kategória | A kutyádnak |
| Egyéb jellemzők | Csirkementes, Gabonamentes, Általános egészség, Gluténmentes, Allergiabarát |
| Súlytartomány | 1 kg - 1,9 kg |
| A kezelés típusa | Hipoallergén, Edző, Természetes |
| Termékkategória | Jutalomfalatok |
| Fő íz | Marhahús |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Figyelmeztetés | Ne használja kiegyensúlyozott étrend helyettesítőjeként. Száraz és hűvös helyen tárolandó. Gyermekektől elzárva tartandó. |
| Durva hamu | 6% |
| Zsírtartalom | 35,2% |
| Nedvességtartalom | 15% |
| Nyersrost | 1,3% |
| Fehérjék | 39,8% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Delicacies |
|---|---|
| Súly: | 1.394 kg |
| EAN vonalkód: | 5903802472684 |
| Csomagolás típusa: | karton |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Az állat speciális igényei: | Nincsenek konkrét igények |
| Cukormentes: | Igen |
| Súly: | 1 kg |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Szójamentes: | Igen |
| Gluténmentes: | Igen |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Egyéb jellemzők: | Csirke nélkül, Gabonamentes, Általános egészségi állapot, Gluténmentes, Allergia |
| Súlytartomány: | 1 kg - 1,9 kg |
| A kezelés típusa: | Hipoallergén, Edzés, Természetes |
| Termékkategória: | Jutalomfalatok |
| Fő íz: | Marhahús |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Figyelmeztetés: | Ne használja kiegyensúlyozott étrend helyettesítőjeként., Száraz és hűvös helyen tárolandó., Gyermekektől elzárva tartandó. |
| Durva hamu: | 6% |
| Zsírtartalom: | 35,2% |
| Nedvességtartalom: | 15% |
| Nyersrost: | 1,3% |
| Fehérjék: | 39,8% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

