BSTech Stretch fólia fekete 23mic 3.00/2.70
Kód: ARPBTPFOL0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
BSTech Stretch fólia fekete 23mic 3.00/2.70| Maximális fóliavastagság | 23 µm |
| Anyag | Polietilén |
| Rugalmas | Igen |
| Szín | Fekete |
| Modell | Stretch fólia |
| Szélesség | 500 mm |
| Bruttó súly (belső karton) | 3 kg |
| Nettó tömeg (belső karton) | 2,7 kg |
| Mennyiség (belső karton) | 1 darab |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Packing foils |
|---|---|
| Súly: | 3 kg |
| EAN vonalkód: | 5905868661347 |
| Maximális fóliavastagság: | 23 µm |
| Anyag: | Polietilén |
| Rugalmas: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Modell: | Stretch fólia |
| Szélesség: | 500 mm |
| Bruttó súly (belső karton): | 3 kg |
| Nettó tömeg (belső karton): | 2,7 kg |
| Mennyiség (belső karton): | 1 darab |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

