BSTech fóliaboríték vastag 50mic 580x750 mm 100 db. FB11 6XL
Kód: ARPBTPKOP0010
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
BSTech fóliaboríték vastag 50mic 580x750 mm 100 db. FB11 6XL| Mark | 6XL |
| Belső szín | Fekete |
| Maximális fóliavastagság | 50 µm |
| Szín | Fehér |
| Anyag | LDPE (kis sűrűségű polietilén) |
| Hossz | 750 mm |
| Szélesség | 580 mm |
| Mennyiség (belső karton) | 100 darab |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Envelopes |
|---|---|
| Súly: | 4.18 kg |
| EAN vonalkód: | 5905868660906 |
| Mark: | 6XL |
| Belső szín: | Fekete |
| Maximális fóliavastagság: | 50 µm |
| Szín: | Fehér |
| Anyag: | LDPE (kis sűrűségű polietilén) |
| Hossz: | 750 mm |
| Szélesség: | 580 mm |
| Mennyiség (belső karton): | 100 darab |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

