BSTech fóliaboríték vastag 50mic 500x600 mm 100 db FB10 XL
Kód: ARPBTPKOP0009
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
BSTech fóliatasak vastag 50mic 500x600 mm 100 db FB10 XL| Szín | Fehér |
| Belső szín | Fekete |
| Zárás típusa | Öntapadós öv |
| Maximális fóliavastagság | 50 µm |
| Mark | XL |
| Anyag | LDPE (kis sűrűségű polietilén) |
| Szélesség | 500 mm |
| Hossz | 600 mm |
| Mennyiség (belső karton) | 100 darab |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Envelopes |
|---|---|
| Súly: | 2.35 kg |
| EAN vonalkód: | 5905868661187 |
| Szín: | Fehér |
| Belső szín: | Fekete |
| Zárás típusa: | Öntapadós öv |
| Maximális fóliavastagság: | 50 µm |
| Mark: | XL |
| Anyag: | LDPE (kis sűrűségű polietilén) |
| Szélesség: | 500 mm |
| Hossz: | 600 mm |
| Mennyiség (belső karton): | 100 darab |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

