Brother TN-3480 tonerkazetta 1 darab eredeti fekete
Kód: EXPBROTBR0200
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Brother TN-3480 tonerkazetta 1 darab eredeti fekete| Fekete tonerkapacitás | 8000 oldal |
| Márkakompatibilitás | Testvér |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Modell | Eredeti |
| Tintapatron típusa | Magas (XL) hozam |
| Nyomdafestékek | Fekete |
| Szín | Fekete |
| Kompatibilitás | HL-L6250DN, HL-L6300DW, HL-L6400DW, HL-L6400DWTT, MFC-L6800DWT, MFC-L6900DW |
| Súly | 810 g |
| Szélesség | 361 mm |
| Magasság | 251 mm |
| Mélység | 140 mm |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Súly csomagolással együtt | 1,16 kg |
| Raklap típusa | 800 x 1200 mm |
| Nyomtatási technológia | Lézernyomtatás |
| Dobozok száma raklaponként | 27 darab |
| Harmonizált Rendszerkód | 84439990 |
| Raklapon lévő darabszám | 81 darab |
| Kartonok száma rétegenként | 3 darab |
| Rétegek száma egy raklapon | 9 darab |
| Raklap súlya | 115,2 kg |
| Raklap magassága | 16,4 cm |
| Figyelmeztetés | Kerülje a szembe és bőrre kerülést., A használt tonert és csomagolást a helyi hulladékkezelési előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Gyermekektől elzárva tartandó. |
| Figyelmeztető piktogramok | GHS07: Ártalmas, GHS09: Környezetre veszélyes |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | For Brother printers |
|---|---|
| Súly: | 1.075 kg |
| EAN vonalkód: | 4977766755658 |
| Fekete tonerkapacitás: | 8000 oldal |
| Márkakompatibilitás: | Testvér |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Modell: | Eredeti |
| Tintapatron típusa: | Magas (XL) hozam |
| Nyomdafestékek: | Fekete |
| Szín: | Fekete |
| Kompatibilitás: | HL-L6250DN, HL-L6300DW, HL-L6400DW, HL-L6400DWTT, MFC-L6800DWT, MFC-L6900DW |
| Súly: | 810 g |
| Szélesség: | 361 mm |
| Magasság: | 251 mm |
| Mélység: | 140 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Súly csomagolással együtt: | 1,16 kg |
| Raklap típusa: | 800 x 1200 mm |
| Nyomtatási technológia: | Lézernyomtatás |
| Dobozok száma egy raklapon: | 27 darab |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84439990 |
| Raklapon lévő darabszám: | 81 darab |
| Kartonok száma rétegenként: | 3 darab |
| Rétegek száma egy raklapon: | 9 darab |
| Raklap súlya: | 115,2 kg |
| Raklap magassága: | 16,4 cm |
| Figyelmeztetés: | Kerülje a szembe és bőrre kerülést., A használt tonert és a csomagolást a helyi hulladékkezelési előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Gyermekektől elzárva tartandó. |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS07: Ártalmas, GHS09: Környezeti veszélyek |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

