Brother TN-2590 tonerkazetta 1 darab eredeti fekete
Kód: TONBROBRO0020
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Brother TN-2590 tonerkazetta 1 darab eredeti fekete| Márkakompatibilitás | Testvér |
| Modell | Eredeti |
| Tápegység típusa | Egyenként csomagolva |
| Színes tonerkapacitás | 0 oldal |
| Szín | Szürke |
| Fekete tonerkapacitás | 1200 oldal. |
| Nyomdafestékek | Fekete |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Fekete patronok száma | 1 |
| Kompatibilitás | MFC-L2922DW, MFC-L2862DW, MFC-L2802DN, MFC-L2802DW |
| Szélesség | 124 mm |
| Magasság | 356 mm |
| Súly | 460 g |
| Mélység | 176 mm |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Súly csomagolással együtt | 813 g |
| Figyelmeztetés | Száraz, jól szellőző helyen tárolandó., A használt tonerkazettákat ne dobja a háztartási hulladékba. Vigye el őket veszélyes hulladék gyűjtőhelyre., Kerülje a bőrrel és szemmel való érintkezést. |
| Figyelmeztető piktogramok | GHS07: Ártalmas, GHS09: Környezetre veszélyes |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | For Brother printers |
|---|---|
| Súly: | 0.64 kg |
| EAN vonalkód: | 4977766830331 |
| Márkakompatibilitás: | Testvér |
| Modell: | Eredeti |
| Tápegység típusa: | Egyenként csomagolva |
| Színes tonerkapacitás: | 0 oldal |
| Szín: | Szürke |
| Fekete tonerkapacitás: | 1200 oldal. |
| Nyomdafestékek: | Fekete |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Fekete patronok száma: | 1 |
| Kompatibilitás: | MFC-L2922DW, MFC-L2862DW, MFC-L2802DN, MFC-L2802DW |
| Szélesség: | 124 mm |
| Magasság: | 356 mm |
| Súly: | 460 g |
| Mélység: | 176 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Súly csomagolással együtt: | 813 g |
| Figyelmeztetés: | Száraz és jól szellőző helyen tárolandó., A használt tonerkazettákat ne dobja a háztartási hulladékba. Vigye el őket egy veszélyes hulladékgyűjtő helyre., Kerülje a bőrrel és szemmel való érintkezést. |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS07: Ártalmas, GHS09: Környezeti veszélyek |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

