Brother TN-2421 tonerkazetta 1 darab eredeti fekete
Kód: TONBROBRO0018
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Brother TN-2421 tonerkazetta 1 darab eredeti fekete| Modell | Eredeti |
| Márkakompatibilitás | Testvér |
| Fekete tonerkapacitás | 3000 oldal |
| Patronok visszavétele és újrahasznosítása | Igen |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Nyomdafestékek | Fekete |
| Kompatibilitás | DCP-L2512D DCP-L2532DW DCP-L2552DN HL-L2312D HL-L2352DW HL-L2372DN MFC-L2712DN MFC-L2712DW MFC-L2732DW MFC-L2752DW |
| Súly | 439 g |
| Szélesség | 119 mm |
| Magasság | 352 mm |
| Mélység | 173 mm |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Súly csomagolással együtt | 841 g |
| Nyomtatási technológia | Lézernyomtatás |
| Harmonizált Rendszerkód | 84439990 |
| Figyelmeztető piktogramok | GHS09: Környezeti veszély, GHS07: Ártalmas |
| Figyelmeztetés | Kerülje a szembe és bőrre kerülést., A használt tonert és csomagolást a helyi hulladékkezelési előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Gyermekektől elzárva tartandó. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | For Brother printers |
|---|---|
| Súly: | 0.69 kg |
| EAN vonalkód: | 4977766779623 |
| Modell: | Eredeti |
| Márkakompatibilitás: | Testvér |
| Fekete tonerkapacitás: | 3000 oldal |
| Patronok visszavétele és újrahasznosítása: | Igen |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Nyomdafestékek: | Fekete |
| Kompatibilitás: | DCP-L2512D DCP-L2532DW DCP-L2552DN HL-L2312D HL-L2352DW HL-L2372DN MFC-L2712DN MFC-L2712DW MFC-L2732DW MFC-L2752DW |
| Súly: | 439 g |
| Szélesség: | 119 mm |
| Magasság: | 352 mm |
| Mélység: | 173 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Súly csomagolással együtt: | 841 g |
| Nyomtatási technológia: | Lézernyomtatás |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84439990 |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS09: Környezeti veszélyek, GHS07: Ártalmas |
| Figyelmeztetés: | Kerülje a szembe és bőrre kerülést., A használt tonert és a csomagolást a helyi hulladékkezelési előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Gyermekektől elzárva tartandó. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

