Brother TN-2320 tonerkazetta 1 darab eredeti fekete
Kód: EXPBROTBR0128
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Brother TN-2320 tonerkazetta 1 darab eredeti fekete| Fekete tonerkapacitás | 2600 oldal. |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Nyomdafestékek | Fekete |
| Modell | Eredeti |
| Márkakompatibilitás | Testvér |
| Szín | Fekete |
| Kompatibilitás | HL-L2365DW, HL-L2360DN, HL-L2340DW, HL-L2300D, DCP-L2540DN, DCP-L2500D |
| Magasság | 358 mm |
| Szélesség | 110 mm |
| Súly | 529 g |
| Mélység | 172 mm |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Csomag szélessége | 113 mm |
| Csomagolási mélység | 369 mm |
| Súly csomagolással együtt | 843 g |
| Csomag magassága | 180 mm |
| Nyomtatási technológia | Lézernyomtatás |
| Megjegyzés az oldalkapacitásról | ISO/IEC 19752 szabvány |
| Raklap súlya | 118,8 kg |
| Raklap magassága | 14,8 cm |
| Harmonizált Rendszerkód | 84439990 |
| Raklapon lévő darabszám | 126 darab |
| Kartonok száma rétegenként | 6 darab |
| Raklap típusa | 800 x 1200 mm |
| Rétegek száma egy raklapon | 7 darab |
| Dobozok száma raklaponként | 42 darab |
| Figyelmeztető piktogramok | GHS09: Környezeti veszély, GHS07: Ártalmas |
| Figyelmeztetés | Gyermekektől elzárva tartandó., A használt tonert és csomagolást a helyi hulladékkezelési előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Kerülje a szembe és bőrre kerülést. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | For Brother printers |
|---|---|
| Súly: | 0.69 kg |
| EAN vonalkód: | 4977766738989 |
| Fekete tonerkapacitás: | 2600 oldal. |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Nyomdafestékek: | Fekete |
| Modell: | Eredeti |
| Márkakompatibilitás: | Testvér |
| Szín: | Fekete |
| Kompatibilitás: | HL-L2365DW, HL-L2360DN, HL-L2340DW, HL-L2300D, DCP-L2540DN, DCP-L2500D |
| Magasság: | 358 mm |
| Szélesség: | 110 mm |
| Súly: | 529 g |
| Mélység: | 172 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Csomag szélessége: | 113 mm |
| Csomagolási mélység: | 369 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 843 g |
| Csomag magassága: | 180 mm |
| Nyomtatási technológia: | Lézernyomtatás |
| Megjegyzés az oldalkapacitásról: | ISO/IEC 19752 szabvány |
| Raklap súlya: | 118,8 kg |
| Raklap magassága: | 14,8 cm |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84439990 |
| Raklapon lévő darabszám: | 126 darab |
| Kartonok száma rétegenként: | 6 darab |
| Raklap típusa: | 800 x 1200 mm |
| Rétegek száma egy raklapon: | 7 darab |
| Dobozok száma egy raklapon: | 42 darab |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS09: Környezeti veszélyek, GHS07: Ártalmas |
| Figyelmeztetés: | Gyermekektől elzárva tartandó., A használt tonert és a csomagolást a helyi hulladékkezelési előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Kerülje a szembe és bőrre kerülést. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

