Brother DR-2401 lézernyomtató dobegység eredeti 1 darab
Kód: BEBBROBRO0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Brother DR-2401 lézernyomtató dobegység eredeti 1 darab| Modell | Eredeti |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Nyomtatási technológia | Lézernyomtatás |
| Oldalkapacitás | 12000 oldal |
| Márkakompatibilitás | Testvér |
| Kompatibilitás | DCP-L2512D, DCP-L2532DW, DCP-L2552DN, HL-L2312D, HL-L2352DW, HL-L2372DN, MFC-L2712DN, MFC-L2712DW, MFC-L2732DW, MFC-L2752DW |
| Súly | 439 g |
| Magasság | 345 mm |
| Mélység | 221 mm |
| Szélesség | 118 mm |
| Súly csomagolással együtt | 814 g |
| Harmonizált Rendszerkód | 84439990 |
| Figyelmeztetés | Szembe kerülés esetén azonnal bő vízzel öblítse ki és forduljon orvoshoz., A használt hordókat a használt elektromos és elektronikus berendezések gyűjtőhelyén dobja ki., Kerülje a hordóban lévő anyaggal való közvetlen érintkezést. |
| Figyelmeztető piktogramok | GHS07: Ártalmas, GHS09: Környezetre veszélyes |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | For Brother printers |
|---|---|
| Súly: | 0.68 kg |
| EAN vonalkód: | 4977766779609 |
| Modell: | Eredeti |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Nyomtatási technológia: | Lézernyomtatás |
| Oldalkapacitás: | 12000 oldal |
| Márkakompatibilitás: | Testvér |
| Kompatibilitás: | DCP-L2512D, DCP-L2532DW, DCP-L2552DN, HL-L2312D, HL-L2352DW, HL-L2372DN, MFC-L2712DN, MFC-L2712DW, MFC-L2732DW, MFC-L2752DW |
| Súly: | 439 g |
| Magasság: | 345 mm |
| Mélység: | 221 mm |
| Szélesség: | 118 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 814 g |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84439990 |
| Figyelmeztetés: | Szembe kerülés esetén azonnal bő vízzel öblítse ki és forduljon orvoshoz., A használt hordókat a használt elektromos és elektronikus berendezések gyűjtőhelyein dobja ki., Kerülje a dobban lévő anyaggal való közvetlen érintkezést. |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS07: Ártalmas, GHS09: Környezeti veszélyek |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

