Brother DR-1030 dob lézernyomtatóhoz Eredeti 1 darab
Kód: EXPBROBBR0023
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Brother DR-1030 lézernyomtató dobegység eredeti 1 darab| Többszörös kiszerelés | Nem |
| Modell | Eredeti |
| Patronok visszavétele és újrahasznosítása | Igen |
| Nyomtatási technológia | Lézernyomtatás |
| Márkakompatibilitás | Testvér |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Oldalkapacitás | 10000 oldal |
| Kompatibilitás | DCP-1510E, DCP-1512E, HL-1110E, DCP-1610WE, HL-1210WE, MFC-1810E, MFC-1910WE, HL-1112E, HL-1212WE, DCP-1612WE, |
| Magasság | 330 mm |
| Szélesség | 110 mm |
| Súly | 283 g |
| Mélység | 170 mm |
| Súly csomagolással együtt | 560 g |
| Harmonizált Rendszerkód | 84439990 |
| Figyelmeztető piktogramok | GHS09: Környezeti veszély, GHS07: Ártalmas |
| Figyelmeztetés | A használt hordókat a használt elektromos és elektronikus berendezések gyűjtőhelyein dobja ki., Szembe kerülés esetén azonnal öblítse ki bő vízzel és forduljon orvoshoz., Kerülje a hordóban lévő anyaggal való közvetlen érintkezést. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | For Brother printers |
|---|---|
| Súly: | 0.41 kg |
| EAN vonalkód: | 4977766721783 |
| Többszörös kiszerelés: | Nem |
| Modell: | Eredeti |
| Patronok visszavétele és újrahasznosítása: | Igen |
| Nyomtatási technológia: | Lézernyomtatás |
| Márkakompatibilitás: | Testvér |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Oldalkapacitás: | 10000 oldal |
| Kompatibilitás: | DCP-1510E, DCP-1512E, HL-1110E, DCP-1610WE, HL-1210WE, MFC-1810E, MFC-1910WE, HL-1112E, HL-1212WE, DCP-1612WE, |
| Magasság: | 330 mm |
| Szélesség: | 110 mm |
| Súly: | 283 g |
| Mélység: | 170 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 560 g |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84439990 |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS09: Környezeti veszélyek, GHS07: Ártalmas |
| Figyelmeztetés: | A használt hordókat a használt elektromos és elektronikus berendezések gyűjtőhelyein dobja ki., Szembe kerülés esetén azonnal bő vízzel öblítse ki és forduljon orvoshoz., Kerülje a dobban lévő anyaggal való közvetlen érintkezést. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

