BESTPAK SAFEMONEYBAG biztonsági borítékok betéti borítékok 190x260+35 mm B5 100 db Fehér
Kód: ARPBTPKOP0017
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
BESTPAK SAFEMONEYBAG biztonsági borítékok betéti borítékok 190x260+35 mm B5 100 db Fehér| Könnyen használható | Igen |
| Szín | Fehér |
| Nedvességálló | Igen |
| Borítékméretek | B5 |
| Anyag | Műanyag |
| Magasság (max.) | 3,5 cm |
| Szélesség | 190 mm |
| Hossz | 260 mm |
| Összeg | 100 |
| Figyelmeztetés | Ne tegye ki őket tűznek. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Envelopes |
|---|---|
| Súly: | 0.65 kg |
| EAN vonalkód: | 5905868662160 |
| Könnyen használható: | Igen |
| Szín: | Fehér |
| Nedvességálló: | Igen |
| Borítékméretek: | B5 |
| Anyag: | Műanyag |
| Magasság (max.): | 3,5 cm |
| Szélesség: | 190 mm |
| Hossz: | 260 mm |
| Összeg: | 100 |
| Figyelmeztetés: | Ne tegye ki őket tűznek. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

