BESTPAK bélelt buborékos borítékok K20 50 db. Fehér
Kód: ARPBTPKOP0034
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
BESTPAK bélelt buborékos borítékok K20 50 db. Fehér| Média súlya | 80 g/m² |
| Anyag | Papír, Technopolimer |
| Szín | Fehér |
| Könnyen használható | Igen |
| Borítékméretek | K20 |
| Hossz | 480 mm |
| Szélesség | 370 mm |
| Összeg | 50 |
| Figyelmeztetés | Ne tegye ki őket tűznek. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Envelopes |
|---|---|
| Súly: | 2.57 kg |
| EAN vonalkód: | 5905868661576 |
| Média súlya: | 80 g/m² |
| Anyag: | Papír, Technopolimer |
| Szín: | Fehér |
| Könnyen használható: | Igen |
| Borítékméretek: | K20 |
| Hossz: | 480 mm |
| Szélesség: | 370 mm |
| Összeg: | 50 |
| Figyelmeztetés: | Ne tegye ki őket tűznek. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

