BESTPAK bélelt buborékos borítékok F16 100 db. Fehér
Kód: ARPBTPKOP0030
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
BESTPAK bélelt buborékos borítékok F16 100 db. Fehér| Anyag | Papír, Technopolimer |
| Szín | Fehér |
| Média súlya | 80 g/m² |
| Könnyen használható | Igen |
| Borítékméretek | E15 |
| Hossz | 350 mm |
| Szélesség | 235 mm |
| Összeg | 100 |
| Figyelmeztetés | Ne tegye ki őket tűznek. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Envelopes |
|---|---|
| Súly: | 2.38 kg |
| EAN vonalkód: | 5905868661538 |
| Anyag: | Papír, Technopolimer |
| Szín: | Fehér |
| Média súlya: | 80 g/m² |
| Könnyen használható: | Igen |
| Borítékméretek: | E15 |
| Hossz: | 350 mm |
| Szélesség: | 235 mm |
| Összeg: | 100 |
| Figyelmeztetés: | Ne tegye ki őket tűznek. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

