ASUS TUF Gaming TR120 ARGB ventilátor, fekete
Kód: CHLASUWEN0013
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ASUS TUF Gaming TR120 ARGB ventilátor, fekete| Szín | Fekete |
| LED-ek száma | 16 |
| LED-es világítótestek | Igen |
| Ventilátorok száma | 1 ventilátor/ventilátorok |
| Háttérvilágítás színe | Több |
| Csomag szélessége | 144 mm |
| Súly | 172 g |
| Csomag magassága | 37 mm |
| Csomagolási mélység | 124 mm |
| Súly csomagolással együtt | 259 g |
| Ventilátor méretei (sz x mé x ma) | 120 × 120 × 28 mm |
| Ventilátor teljesítménye | 76,3 köbláb/perc |
| Zajszint | 29 dB |
| Szoba | Számítógépszekrény |
| Ventilátor sebessége (perc) | 1800 fordulat/perc |
| Modell | Ventilátor |
| Csapágy típusa | Hidraulikus |
| PWM (impulzusszélesség-moduláció) támogatás | Igen |
| Ventilátorsebesség (max.) | 2200 fordulat/perc |
| Ventilátor statikus nyomása | 2,75 mmH2O |
| Ventilátor átmérője | 12 cm |
| Csomagolás típusa | Függesztett csomagolás |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Cooling - fans |
|---|---|
| Súly: | 0.26 kg |
| EAN vonalkód: | 4711387543399 |
| Szín: | Fekete |
| LED-ek száma: | 16 |
| LED-es világítótestek: | Igen |
| Ventilátorok száma: | 1 ventilátor/ventilátorok |
| Háttérvilágítás színe: | Több |
| Csomag szélessége: | 144 mm |
| Súly: | 172 g |
| Csomag magassága: | 37 mm |
| Csomagolási mélység: | 124 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 259 g |
| Ventilátor méretei (sz x mé x ma): | 120 × 120 × 28 mm |
| Ventilátor teljesítménye: | 76,3 köbláb/perc |
| Zajszint: | 29 dB |
| Szoba: | Számítógépszekrény |
| Ventilátor sebesség (perc): | 1800 fordulat/perc |
| Modell: | Ventilátor |
| Csapágy típusa: | Hidraulikus |
| PWM (impulzusszélesség-moduláció) támogatás: | Igen |
| Ventilátorsebesség (max.): | 2200 fordulat/perc |
| Ventilátor statikus nyomása: | 2,75 mmH2O |
| Ventilátor átmérője: | 12 cm |
| Csomagolás típusa: | Függesztett csomagolás |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

