ASUS TUF GAMING GT502 Horizon ARGB világításkészlet, fekete, MIDI torony, RGB világításerősítő készlet
Kód: OBUASUAKC0005
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ASUS TUF GAMING GT502 Horizon ARGB világításkészlet, fekete, MIDI torony, RGB világításerősítő készlet| Szín | Fekete |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF) | 20000 óra |
| Kompatibilis alváztípus | Midi torony |
| Modell | RGB fényerő-erősítő készlet |
| 1. csatlakozó | 3 tűs ARGB |
| Világos szín | Sokszínű |
| Mágneses rögzítés | Igen |
| Kompatibilis termékek | GT502 Horizon sorozat |
| Bemeneti feszültség | 5V |
| Kimeneti áram | 1,44A |
| Súly | 351 g |
| Szélesség | 120 mm |
| Mélység | 470 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Cases - accessories |
|---|---|
| Súly: | 0.63 kg |
| EAN vonalkód: | 4711387655856 |
| Szín: | Fekete |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF): | 20000 óra |
| Kompatibilis alváztípus: | Midi torony |
| Modell: | RGB fényerő-erősítő készlet |
| 1. csatlakozó: | 3 tűs ARGB |
| Világos szín: | Sokszínű |
| Mágneses rögzítés: | Igen |
| Kompatibilis termékek: | GT502 Horizon sorozat |
| Bemeneti feszültség: | 5V |
| Kimeneti áram: | 1,44A |
| Súly: | 351 g |
| Szélesség: | 120 mm |
| Mélység: | 470 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

