Asus TUF GAMING GT302 TG ARGB FEHÉR Alaplap ház
Kód: OBUASUOBU0024
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Asus TUF GAMING GT302 TG ARGB FEHÉR Alaplap ház| Támogatott fix lemezméretek | 2,5, 3,5" |
| 3,5"-os rekeszek száma | 2 |
| Szín | Fehér |
| Grafikus kártya maximális hossza | 40,7 cm |
| Támogatott alaplapformátumok | Micro ATX, EATX, Mini-ATX, ATX |
| Oldalsó ablak | Igen |
| Belső 3,5 hüvelykes rekeszek száma | 2 |
| 2,5"-os rekeszek száma | 2 |
| Edzett üvegpanel(ek) | Igen |
| Világítás | Igen |
| Porszűrő | Igen |
| Maximális CPU hűtő magasság | 16,5 cm |
| Háttérvilágítás színe | Több |
| Bővítőhelyek száma | 8 |
| Formátum | Midi torony |
| Modell | PC |
| Visszaállítás gomb | Igen |
| Maximális tápegység hossza | 22 cm |
| Világítás helye | Hátul, elöl |
| Szélesség | 235 mm |
| Magasság | 520 mm |
| Súly | 11,5 kg |
| Mélység | 485 mm |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma | 2 |
| Hangbemenet | Igen |
| Hangkimenet | Igen |
| Támogatott felső ventilátorátmérők | 120, 140 mm |
| Támogatott felső ventilátorok száma (max.) | 3 |
| Támogatott hátsó ventilátorok száma (max.) | 1 |
| Támogatott elülső ventilátorok száma (max.) | 3 |
| Támogatott elülső ventilátorátmérők | 120 mm, 140 mm |
| Támogatott felső hűtőborda méretek | 140, 360 mm, 280, 240, 120 |
| Támogatott hátsó hűtőméretek | 120 mm, 140 |
| Támogatott hátsó ventilátorátmérők | 120, 140 mm |
| Támogatott elülső hűtőborda méretek | 140, 280 |
| Beszerelt hátsó ventilátorok | 1x 140 mm |
| Elülső ventilátorok beszerelve | 3x 140 mm |
| Tápegység mellékelve | Nem |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Computer cases |
|---|---|
| Súly: | 14 kg |
| EAN vonalkód: | 4711387478790 |
| Támogatott fix lemezméretek: | 2.5, 3,5" |
| 3,5"-os rekeszek száma: | 2 |
| Szín: | Fehér |
| Grafikus kártya maximális hossza: | 40,7 cm |
| Támogatott alaplapformátumok: | Mikro ATX, EATX, Mini-ATX, ATX |
| Oldalsó ablak: | Igen |
| Belső 3,5 hüvelykes rekeszek száma: | 2 |
| 2,5"-os rekeszek száma: | 2 |
| Edzett üvegpanel(ek): | Igen |
| Világítás: | Igen |
| Porszűrő: | Igen |
| Maximális CPU hűtő magasság: | 16,5 cm |
| Háttérvilágítás színe: | Több |
| Bővítőhelyek száma: | 8 |
| Formátum: | Midi torony |
| Modell: | PC |
| Visszaállítás gomb: | Igen |
| Maximális tápegység hossza: | 22 cm |
| Világítás helye: | Vissza, Elülső |
| Szélesség: | 235 mm |
| Magasság: | 520 mm |
| Súly: | 11,5 kg |
| Mélység: | 485 mm |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma: | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 2 |
| Hangbemenet: | Igen |
| Hangkimenet: | Igen |
| Támogatott felső ventilátorátmérők: | 120, 140 mm |
| Támogatott felső ventilátorok száma (max.): | 3 |
| Támogatott hátsó ventilátorok száma (max.): | 1 |
| Támogatott elülső ventilátorok száma (max.): | 3 |
| Támogatott elülső ventilátorátmérők: | 120 mm, 140 mm |
| Támogatott felső hűtőborda méretek: | 140, 360 mm, 280, 240, 120 |
| Támogatott hátsó hűtőméretek: | 120 mm, 140 |
| Támogatott hátsó ventilátorátmérők: | 120, 140 mm |
| Támogatott elülső hűtőborda méretek: | 140, 280 |
| Beszerelt hátsó ventilátorok: | 1x 140 mm |
| Elülső ventilátorok beszerelve: | 3x 140 mm |
| Tápegység mellékelve: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

