ASUS TUF Gaming GeForce RTX 5080 OC 16 GB GDDR7 grafikus kártya
Kód: VGAASUNVD0900
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ASUS TUF Gaming GeForce RTX 5080 OC 16 GB GDDR7 grafikus kártya| CUDA | Igen |
| Maximális felbontás | 7680 x 4320 képpont |
| Grafikus processzor család | NVIDIA |
| Párhuzamos feldolgozási technológia támogatása | Nem támogatott |
| Típus | GeForce RTX 5080 |
| Kijelzők maximális száma videokártyánként | 4 |
| Processzor túlhajtási sebessége | 2700 MHz |
| Kiegészítő tápegység csatlakozókhoz | 1x 16 tűs |
| Minimális rendszerteljesítmény | 850 W |
| Világítás | Igen |
| Hűtési technológia | ASUS Axial-tech |
| Háttérvilágítás színe | Több |
| Ventilátorok száma | 3 ventilátor/ventilátorok |
| Formátum | Teljes magasságú/teljes hosszúságú (FH/FL) |
| Hűtés típusa | Aktív |
| Szín | Sokszínű |
| Rések száma | 3.6 |
| Magasság | 146 mm |
| Hossz | 348 mm |
| Mélység | 72 mm |
| Súly | 1,94 kg |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Igen |
| Csomag magassága | 99 mm |
| Súly csomagolással együtt | 3,01 kg |
| Csomagolási mélység | 266 mm |
| Csomag szélessége | 425,9 mm |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Felület | PCI Express 5.0 |
| HDMI portok száma | 2 |
| HDMI-verzió | 2.1b |
| DisplayPort-csatlakozók száma | 3 |
| Adatátviteli sebesség | 30 Gbps |
| Memóriabusz | 256 bit |
| Grafikus kártya memória típusa | GDDR7 |
| Grafikus kártya memóriája | 16 GB |
| HDCP verzió | 2.3 |
| NVIDIA G-SYNC | Igen |
| Kettős DVI | Nem |
| OpenGL verzió | 4.6 |
| HDCP | Igen |
| Készen áll a virtuális valóságra | Igen |
| Figyelmeztetés | Ne dobja a háztartási hulladékba., Ne lélegezze be a port/permetet., Kerülje a bőrrel és szemmel való érintkezést. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Graphics card ( NVIDIA Graphics PLUS ) |
|---|---|
| Súly: | 2.99 kg |
| EAN vonalkód: | 4711387856673 |
| CUDA: | Igen |
| Maximális felbontás: | 7680 x 4320 képpont |
| Grafikus processzor család: | NVIDIA |
| Párhuzamos feldolgozási technológia támogatása: | Nem támogatott |
| Típus: | GeForce RTX 5080 |
| Kijelzők maximális száma videokártyánként: | 4 |
| Processzor túlhajtási sebessége: | 2700 MHz |
| Kiegészítő tápegység csatlakozókhoz: | 1x 16 tűs |
| Minimális rendszerteljesítmény: | 850 W |
| Világítás: | Igen |
| Hűtési technológia: | ASUS Axial-tech |
| Háttérvilágítás színe: | Több |
| Ventilátorok száma: | 3 ventilátor/ventilátorok |
| Formátum: | Teljes magasságú/teljes hosszúságú (FH/FL) |
| Hűtés típusa: | Aktív |
| Szín: | Sokszínű |
| Rések száma: | 3.6 |
| Magasság: | 146 mm |
| Hossz: | 348 mm |
| Mélység: | 72 mm |
| Súly: | 1,94 kg |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Igen |
| Csomag magassága: | 99 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 3,01 kg |
| Csomagolási mélység: | 266 mm |
| Csomag szélessége: | 425,9 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Felület: | PCI Express 5.0 |
| HDMI portok száma: | 2 |
| HDMI-verzió: | 2.1b |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 3 |
| Adatátviteli sebesség: | 30 Gbps |
| Memóriabusz: | 256 bit |
| Grafikus kártya memória típusa: | GDDR7 |
| Grafikus kártya memóriája: | 16 GB |
| HDCP verzió: | 2.3 |
| NVIDIA G-SYNC: | Igen |
| Kettős DVI: | Nem |
| OpenGL verzió: | 4.6 |
| HDCP: | Igen |
| Készen áll a virtuális valóságra: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Ne dobja a háztartási hulladékba., Ne lélegezze be a port/permetet., Kerülje a bőrrel és szemmel való érintkezést. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

