ASUS TUF GAMING B850-PRO WIFI7 W NEO AMD B850 Socket AM5 ATX Alaplap
Kód: PLYASUAM50074
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ASUS TUF GAMING B850-PRO WIFI7 W NEO AMD B850 Socket AM5 ATX Alaplap| Kompatibilis processzorok | AMD Ryzen 7000 sorozat, AMD Ryzen 8000 sorozat, AMD Ryzen 9000 sorozat |
| Processzorfoglalat | AM5 foglalat |
| Processzor gyártója | AMD |
| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth | Igen |
| Wi-Fi | Igen |
| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| WLAN-vezérlő modellje | Realtek RTL8922AE |
| Ethernet interfész típusa | 2,5 gigabites Ethernet |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| Bluetooth-verzió | 5.4 |
| Szín | Fehér |
| Hangchip | Realtek ALC1220P |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 11 |
| Alaplap típusa | ATX |
| Alaplap chipset sorozat | AMD |
| Alaplapi lapkakészlet | AMD B850 |
| Hangkimeneti csatornák | 7.1 csatorna/csatornák |
| Magasság | 50 mm |
| Szélesség | 305 mm |
| Mélység | 244 mm |
| Csomag szélessége | 353 mm |
| Súly csomagolással együtt | 1,94 kg |
| Csomagolási mélység | 273 mm |
| Csomag magassága | 68 mm |
| Súly | 1,35 kg |
| Támogatott memória órajel (max.) | 9000 MHz |
| ECC kompatibilitás | ECC és nem ECC |
| Memóriahelyek száma | 4 |
| Memóriacsatorna-támogatás | 2 csatorna |
| Memóriahely típusa | DIMM-ek |
| Maximális belső memória | 256 GB |
| Támogatott memóriatípusok | DDR5-SDRAM |
| Párhuzamos feldolgozási technológia támogatása | Nem támogatott |
| Integrált grafikus adapter | Nem |
| 1. legnagyobb M.2 kulcsméret | 2280 |
| PCI Express x16 foglalatok (4.x generáció) | 1 |
| PCI Express x1 foglalatok (4.x generáció) | 2 |
| M.2 foglalatok száma (M) | 3 |
| Támogatott tárolási típusok | HDD és SSD |
| RAID-támogatás | Igen |
| RAID-szintek | 10, 1, 0, 5 |
| Támogatott merevlemezek száma | 4 |
| Támogatott tárolási interfészek | M.2, SATA III |
| Támogatott tárolómeghajtók száma | 7 |
| BIOS típus | UEFI AMI |
| CMOS törlés gomb | Igen |
| CPU ventilátor csatlakozók száma | 1 |
| USB 3.2 Gen 2×2 csatlakozók | 1 |
| Vízpumpa csatlakozók száma | 1 |
| Előlapi audio csatlakozó | Igen |
| SATA III csatlakozók száma | 4 |
| USB 2.0 csatlakozók | 3 |
| 12 V-os tápcsatlakozó | Igen |
| COM csatlakozók száma | 1 |
| ATX tápcsatlakozó (24 tűs) | Igen |
| EPS tápcsatlakozó (8 tűs) | Igen |
| Nyitott eset észlelő csatlakozó | Igen |
| Thunderbolt csatlakozók | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) csatlakozók | 1 |
| Processzorventilátor csatlakozó | Igen |
| Ventilátorcsatlakozók száma | 4 |
| S/PDIF kimeneti csatlakozó | Igen |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma | 2 |
| USB 2.0 portok száma | 2 |
| DisplayPort-csatlakozók száma | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) A típusú portok száma | 2 |
| HDMI portok száma | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma | 4 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Motherboards Socket-AM5 |
|---|---|
| Súly: | 1.95 kg |
| EAN vonalkód: | 4711636435994 |
| Kompatibilis processzorok: | AMD Ryzen 7000 sorozat, AMD Ryzen 8000 sorozat, AMD Ryzen 9000 sorozat |
| Processzorfoglalat: | AM5 foglalat |
| Processzor gyártója: | AMD |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi: | Igen |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| WLAN-vezérlő modellje: | Realtek RTL8922AE |
| Ethernet interfész típusa: | 2,5 gigabites Ethernet |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Bluetooth-verzió: | 5.4 |
| Szín: | Fehér |
| Hangchip: | Realtek ALC1220P |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 11 |
| Alaplap típusa: | ATX |
| Alaplap chipset sorozat: | AMD |
| Alaplapi lapkakészlet: | AMD B850 |
| Hangkimeneti csatornák: | 7.1 csatorna/csatornák |
| Magasság: | 50 mm |
| Szélesség: | 305 mm |
| Mélység: | 244 mm |
| Csomag szélessége: | 353 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 1,94 kg |
| Csomagolási mélység: | 273 mm |
| Csomag magassága: | 68 mm |
| Súly: | 1,35 kg |
| Támogatott memória órajel (max.): | 9000 MHz |
| ECC kompatibilitás: | ECC és nem ECC |
| Memóriahelyek száma: | 4 |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 2 csatorna |
| Memóriahely típusa: | DIMM-ek |
| Maximális belső memória: | 256 GB |
| Támogatott memóriatípusok: | DDR5-SDRAM |
| Párhuzamos feldolgozási technológia támogatása: | Nem támogatott |
| Integrált grafikus adapter: | Nem |
| 1. legnagyobb M.2 kulcsméret: | 2280 |
| PCI Express x16 foglalatok (4.x generáció): | 1 |
| PCI Express x1 foglalatok (4.x generáció): | 2 |
| M.2 foglalatok száma (M): | 3 |
| Támogatott tárolási típusok: | HDD és SSD |
| RAID-támogatás: | Igen |
| RAID-szintek: | 10, 1, 0, 5 |
| Támogatott merevlemezek száma: | 4 |
| Támogatott tárolási interfészek: | M.2, SATA III |
| Támogatott tárolómeghajtók száma: | 7 |
| BIOS típus: | UEFI AMI |
| CMOS törlés gomb: | Igen |
| CPU ventilátor csatlakozók száma: | 1 |
| USB 3.2 Gen 2×2 csatlakozók: | 1 |
| Vízpumpa csatlakozók száma: | 1 |
| Előlapi audio csatlakozó: | Igen |
| SATA III csatlakozók száma: | 4 |
| USB 2.0 csatlakozók: | 3 |
| 12 V-os tápcsatlakozó: | Igen |
| COM csatlakozók száma: | 1 |
| ATX tápcsatlakozó (24 tűs): | Igen |
| EPS tápcsatlakozó (8 tűs): | Igen |
| Nyitott eset észlelő csatlakozó: | Igen |
| Thunderbolt csatlakozók: | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) csatlakozók: | 1 |
| Processzorventilátor csatlakozó: | Igen |
| Ventilátorcsatlakozók száma: | 4 |
| S/PDIF kimeneti csatlakozó: | Igen |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma: | 2 |
| USB 2.0 portok száma: | 2 |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) A típusú portok száma: | 2 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 4 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

